iStock-172248693

Droga oblubienico,

Jesteśmy bardzo podekscytowane, że kontynuujesz podróż z naszą drugą książką — Życie w obfitości. Jeśli jest to twój pierwszy kurs życia w obfitości, proszę wróć i zacznij od poprzedniej książki ZNALEZIENIE życia w obfitości, aby uzyskać najlepsze rezultaty i zrozumieć podstawowe zasady. Pamiętaj...

Objęcie twojego Niebiańskiego Męża nie oznacza, że nie chcesz już przywrócenia swojego małżeństwa - zwłaszcza, jeśli nie dążysz do odbudowania małżeństwa. To, co Bóg dał Michele, to, co On da tobie, to pragnienia twojego serca! To jest właśnie obfite życie, którym będziesz żyć!

Dużo miłości dla was wszystkich!!

Nasz zespół służby WP

ALJ-proposed-not-purchased

,,Podróż życia w obfitości

Weź Go za rękę — pozwól, by poprowadził cię tą zmieniającą życie ścieżką.

,,Złodziej przychodzi tylko po to, żeby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem, aby miały ŻYCIE i aby miały je w OBFITOŚCI”!!!

Listy miłosne

Twoja relacja z Niebiańskim Mężem powinna być już dość intymna, więc jak nazywasz swojego NM (Niebiańskiego Męża)? Czy zaczynasz pisać w swoim dzienniku: Drogi Ukochany, Kochanie, moja Miłości? Czy też nadal zwracasz się do Niego per Pan? Drogi Panie, Drogi Boże?

Jeśli nadal zwracasz się do Niego, jako do Bóstwa, siedzącego w niebie i patrzącego z góry, obiecuję, że On chce do ciebie dołączyć - usiąść tuż obok ciebie! Wyraź swoją miłość do Niego w taki sposób, w jaki zwracałabyś się do “prawdziwego” męża - nie po oficjalnym imieniu, nawet nie po imieniu, jakim nazywa go rodzina, ale po imieniu ujmującym, szczególnym, wyrażającym intymność i miłość. Napisz w swoim dzienniku słowa uwielbienia, pamiętaj, że to są twoje listy miłosne do Niego, do Tego, który jest twoim Mężem.

,,Kochanie, ufamy Ci, że wiesz, jak dać tej oblubienicy zachętę, której potrzebuje, aby mogła poczuć, a nie tylko wyobrazić sobie Twoje objęcie”.

INSTRUKCJA

Pamiętaj, aby najpierw PRZECZYTAĆ rozdział, a następnie zatrzymać się na zastanowienie - pozwalając Panu mówić do ciebie. Zadawaj Mu pytania, powiedz Mu, jak się czujesz, pytaj Go, czego On chce cię nauczyć i co chce, żebyś zabrała z czytania tego rozdziału. Następnie wylej swoje serce do twojego dziennika - odchodząc ze wszystkim, co On ma dla ciebie - pomagając ci doświadczyć Go i Jego obfite życie w pełni!

Na koniec, może nawet następnego dnia, KLIKNIJ NA #ŻO pod każdym rozdziałem, aby przeczytać, jak te rozdziały przemówiły do innych kobiet, takich jak ty!

A żeby przygotować twoje serce i żebyś naprawdę poczuła, jak blisko ciebie jest twój Niebiański Mąż, zachęcamy cię do pobrania tego pliku MP3 z piosenką, którą możesz zaśpiewać swojemu NM ,,I Only Have Eyes For You”. Rób to za każdym razem, gdy przychodzisz, by przeczytać rozdział lub kiedykolwiek w ciągu dnia.

Świadectwa odkrycia pieśni MIŁOSNYCH do NM ★★★★★

#PiosenkiMiłosne

Prześlij POCHWAŁĘ

Jeśli ten rozdział lub śpiewanie tej piosenki do twojego NM pobłogosławiło cię, zachęcamy do przesłania POCHWAŁY, która może pomóc innej kobiecie również doświadczyć jej NM!


Aby zakosztować tej książki i błogosławieństwa, poszukaj poniższych rozdziałów oznaczonych , co wskazuje na to, że ten rozdział jest odpowiedni dla nowo wzrastających oblubienic - baw się dobrze!

ROZDZIAŁY

🌱 Rozdział 1 ,,Czy to jest Jego plan?
Dziennik
#ŻO1

Rozdział 2 ,,Dawanie jest sekretem
Dziennik
#ŻO2

Rozdział 3 ,,Fala przeciwności
Dziennik
#ŻO3

🌱 Rozdział 4 ,,Kiedy się poddam?
Dziennik
#ŻO4

Rozdział 5 ,,Mała jak dłoń człowieka
Dziennik
#ŻO5

🌱 Rozdział 6 ,,Cudowna łaska
Dziennik
#ŻO6

Rozdział 7 ,,Wiara, że Bóg uczyni wielkie rzeczy
Dziennik
#ŻO7

Rozdział 8 ,,Jesteś wrobiona
Dziennik
#ŻO8

Rozdział 9 ,,Jaki to ma sens?
Dziennik
#ŻO9

Rozdział 10 ,,Od wewnątrz na zewnątrz
Dziennik
#ŻO10

Rozdział 11 ,,Winna wszystkiego
Dziennik
#ŻO11

Rozdział 12 ,,Każdy ciężar
Dziennik
#ŻO12

Rozdział 13 ,,Te głosy
Dziennik
#ŻO13

Rozdział 14 ,,Jesteś piękna!!
Dziennik
#ŻO14

Rozdział 15 ,,Chora z miłości
Dziennik
#ŻO15

Rozdział 16 ,,Już nie cudzołożnica
Dziennik
#ŻO16

Ponieważ ten DARMOWY kurs został udostępniony przez naszych partnerów,
prosimy, abyś zakończyła ten kurs, pisząc krótkie podziękowanie
KLIKNIJ TUTAJ

W ten sposób przejdziesz do następnej książki z serii życie w obfitości—
naszej najbardziej pożądanej książki: Mentalność ubóstwa.
KLIKNIJ TUTAJ