POL W-H

★★★★★ Recenzje książki

Na długo przed tym, jak świat zaczął się dostosowywać do pracy w domu, często również do nauczania w domu, Pan prowadził Erin do robienia tego samego dekady temu. W tej książce, która jest teraz kursem, poznasz wspaniałe wskazówki, których używała - metody i zasady, dzięki którym jej życie toczy się gładko. Mając dziewięcioosobową rodzinę, pomagała mężowi utrzymać domowy biznes, jednocześnie nauczając w domu, zakładając RMI i pisząc książki.

Erin była w stanie napisać więcej niż tuzin książki i liczne artykuły do czasopism, nagrać dwanaście filmów i gdy jej najstarsze dzieci były wyszkolone jak zajmować się domem i młodszym rodzeństwem, Erin była powołaby do podróży wokół świata, jako motywacyjna mówczyni zachęcająca setki kobiet takich jak ty! Obiecujemy że ta książka, która jest teraz kursem, będzie twoim stałym źródłem, aby twoje życie szło gładko: organizowania i planowania twojego czasu, posiłków, bałaganu, sprzątania, prania, i nawet szycia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu czasem, który dał ci Bóg, czy łatwiejszego sposobu na załatwianie spraw, będziesz sięgała po tę książkę wielokrotnie!

         

Zajmujące się domem

INSTRUKCJE:

Zacznij od otwarcia swojego serca do Niego, słuchając piosenki miłosnej. Następnie przeczytaj jeden rozdział z książki Zajmujące się domem.

Po przeczytaniu każdej lekcji (poniżej), gdy tylko będziesz gotowa, aby przelać swoje serce do swojego dziennika, zapisując to, czego nauczyłaś się danego dnia w każdym formularzu dziennika - zrelaksuj się, weź kawę lub zimny napój i zacznij. 

Dziennik jest TWOJĄ książką, pamiętnikiem twojej Podróży Przywrócenia i może być tym, co ugruntuje zaangażowanie twojego męża do ciebie, kiedy wróci i przeczyta wszystko przez co przeprowadził cię BÓG!

Uwaga: Bardzo często wróg kradnie to, co napisałaś, aby cię wycieńczyć, zwłaszcza zanim dowiesz się o ochronie, jaką jest oddawanie dziesięciny do twojego spichlerza. Ponieważ powiedziano nam, abyśmy nie byli ignorantami wobec planów wroga, upewnij się, że piszesz i wylewasz swoje serce w e-mailu, najpierw wyślij go do siebie (jako kopię zapasową), a PÓŹNIEJ wklej to, co napisałaś do formularzy.

,,Wchodźcie przez ciasną bramę. Szeroka bowiem jest brama i przestronna droga, która prowadzi na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą...

Restoration-Journey-1

Ciasna bowiem jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują” —Mateusza 7:13-14.

Zrób tylko JEDNĄ LEKCJĘ praktyczną tygodniowo, tak abyś była w stanie wdrożyć lekcję do swojego życia i domu:

  •    Zbyt wiele lekcji w jednym czasie nie tylko nie przynosi NIC dobrego, ale może wręcz spowodować, że stracisz korzyści. *Po prostu nie będziesz miała czasu, aby wykonać zadanie(a).
  •    Czekanie zbyt długo pomiędzy nimi również jest szkodliwe, ponieważ pozwala drogom świata wejść z powrotem do twojego umysłu i serca, a nie poprawić twoje życie domowe, przygotowując twój dom do przywrócenia.

 

Dołącz do zwycięstwa!
Podróże Przywrócenia nie są sportem widowiskowym!
Nie obserwuj tylko.
Prowadź dziennik poprzez wylewanie swojego serca
do formularzy lekcyjnych!

Aby stworzyć odpowiedni nastrój, chciałybyśmy, abyś zatrzymała się, żeby posłuchać piosenki. Piosenka, którą proponujemy na tę część twojej podróży to ,,Niezapomniany” (,,Unforgettable”). Pomoże ci ona zapamiętać, że ta podróż, do której powołał cię Pan,abyś nią podróżowała i zrozumiała, że bez względu na trudności, jakie napotkasz, ON cię przeprowadzi, prowadząc cię do domu. Więc obudź się wcześnie, wyrusz wcześnie i pozwól Mu, by cię prowadził.

Zachęcamy do pobrania pliku MP3 tej piosenki, którą możesz śpiewać każdego ranka, abyś mogła iść do przodu. Jeśli chcesz, zobacz tekst.

KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się, dlaczego zachęcamy do rozpoczęcia dnia i lekcji śpiewem.

Zajmujące się domem - Wykorzystanie w pełni twojego czasu!

Na wprowadzenie przeczytaj dwa rozdziały, które zostały zaczerpnięte z Życia w obfitości:

Przeczytaj wstęp 1: Ta zbyt doskonała kobieta z Księgi Przysłów 31
Dziennik

Przeczytaj wstęp 2: Lekcje w mądrości
Dziennik

.

NASTĘPNIE kontynuuj tylko czytanie pozostałych rozdziałów i zapisuj w dzienniku to, co On ci pokazał.

Nie używaj tego jako listy rzeczy do zrobienia, czegoś, czym trzeba się zająć.

Zamiast tego zdobądź wiedzę oferowaną w każdym rozdziale - ale pozwól, aby twój NM przynaglał cię, prowadził cię i współpracował z tobą, abyś to osiągnęła, dając ci pragnienia twojego serca (Psalm 37:4).

To sprawi, że ten proces będzie przyjemny i lekki (Mt. 11:29-30). On nie chce żony, On pragnie, abyś pozostała Jego oblubienicą.

Tydzień 3 Rozdział 1 Wykorzystanie w pełni życia ,,Niech jej czyny chwalą ją”

Tydzień 4 Rozdział 2 Wykorzystanie w pełni twojej przestrzeni ,,Usuwanie bałaganu”

Tydzień 5 Rozdział 3 Wykorzystanie w pełni twoich kroków ,,Posprzątaj swój zabałaganiony dom w kilka minut!”

Tydzień 6 Rozdział 4 Wykorzystanie w pełni twojego dnia ,,Wprowadzanie rutyny”

Tydzień 7 Rozdział 5 Wykorzystanie w pełni każdego dnia ,,Jak zacząć!"

Tydzień 8 Rozdział 6 Wykorzystanie w pełni harmonogramu ,,Liczenie twoich dni”

Tydzień 9 Rozdział 7 Właściwa metoda ,,Zadania w ręku”

Tydzień 10 Rozdział 8 Wykorzystanie w pełni planowania z wyprzedzeniem ,,Więcej sposobów na wykorzystanie systemu kart indeksowych 3x5”

Tydzień 11 Rozdział 9 Wykorzystanie w pełni zabawek twoich dzieci ,,Usuwanie szaleństwa zabawek”

Tydzień 12 Rozdział 10 Wykorzystanie w pełni planowania posiłków ,,Uprość to!”

Tydzień 13 Rozdział 11 Wykorzystanie w pełni twoich zakupów spożywczych „Tworzenie spersonalizowanej listy”

Tydzień 14 Rozdział 12 Wykorzystanie w pełni twojego piekarnika ,,Pyszne przysmaki na śniadanie”

Tydzień 15 Rozdział 13 Wykorzystanie w pełni twojego piekarnika część 2 „Imponujące i pyszne desery”

Tydzień 16 Rozdział 14 Wykorzystanie w pełni szybkich i łatwych posiłków ,,Posiłki, które działają, żebyś ty nie musiała!”

Tydzień 17 Rozdział 15 Wykorzystanie w pełni ubrań ,,Kupowanie i pranie ubrań”

Tydzień 18 Rozdział 16 Wykorzystanie w pełni szycia „Mądre pojęcia do szycia”

ZAKOŃCZ duchem wdzięczności dla partnerów ,,Podziękowanie”

Bądź pewna, że nie przegapisz książki Mądra kobieta dla kobiet w każdym wieku! Dla jeszcze niezamężnych Mądra kobieta w oczekiwaniu, a także seria Jego księżniczki.

,,Dom buduje się MĄDROŚCIĄ, a umacnia się rozumem. Dzięki wiedzy komory będą napełnione wszelkimi kosztownymi i przyjemnymi bogactwami” —Ks. Przysłów 24:3-4