Znalezienie życia w obfitości

Droga Oblubienico,

Jesteśmy bardzo podekscytowane, że możemy podzielić się z tobą nowym kursem, Znalezienie życia w obfitości, z którego wierzymy, że wiele skorzystasz, tak jak my wszystkie, czytając go w ramach naszego szkolenia do służby. Przeczytanie go pomogło każdej z nas zyskać jeszcze głębszą relację, niż wcześniej, z naszym Niebiańskim Mężem oraz wolność i radość z bycia Jego oblubienicą.

Kiedy zaczniesz czytać każdy rozdział, zobaczysz wiele z tego, czego nauczyłaś się już na wielu naszych kursach i na czym skupiają się Zachęcające Kobiety - z powodu tego, co zobaczysz, zaczyna być odkryte w tej zmieniającej życie książce.

Tuż pod linkiem do rozdziału i linkiem do dziennika, to co ci pomoże to #tagi, które przeniosą cię na blog Zachęcenie, który może działać jako twoja Wspólnota.

Upewnij się, że CIESZYSZ SIĘ tym czasem, jako specjalnym miesiącem miodowym, aby lepiej poznać swojego Umiłowanego. Nie traktuj tego jako zwykłego kursu, ale jako czas dla was dwojga, który spędzicie razem, jako para.

Niech dzisiejszy dzień będzie punktem zwrotnym w twoim życiu.

Dużo miłości dla was wszystkich!!

Nasz zespół służby WP

Obserwuj nasz tag #ZŻO na naszym blogu Zachęcenie, aby czytać POCHWAŁY z tej zmieniającej życie książki.

INSTRUKCJE

Pamiętaj, aby najpierw PRZECZYTAĆ rozdział, a następnie zatrzymać się na zastanowienie - pozwalając Panu mówić do ciebie. Zadawaj Mu pytania, powiedz Mu, jak się czujesz, pytaj Go, czego On chce cię nauczyć i co chce, żebyś zabrała z czytania tego rozdziału. Następnie wylej swoje serce do swojego dziennika - odchodząc ze wszystkim, co On ma dla ciebie - pomagając ci doświadczyć Go i Jego obfite życie w pełni!!

Na koniec, może nawet następnego dnia, KLIKNIJ na link Wspólnoty pod każdym rozdziałem, aby przeczytać, jak te zasady zostały wykorzystane przez nasze minister.

Chcemy zachęcić cię do zrobienia jednego rozdziału w każdą niedzielę ,,dniu Pańskim" lub tak często, jak On cię poprowadzi!

A żeby przygotować twoje serce i żebyś naprawdę poczuła, jak blisko ciebie jest twój Niebiański Mąż, zachęcamy cię do pobrania tego pliku MP3 z piosenką, którą możesz zaśpiewać swojemu NM i robić to za każdym razem, gdy przychodzisz, by przeczytać rozdział lub cokolwiek w ciągu dnia „Ktokolwiek” (,,Anyone at all”).

 

Przeczytaj Świadectwa o pieśniach MIŁOSNYCH dla NM

Tekst pieśni MIŁOSNEJ dla NM i dlaczego ta piosenka została wybrana


Prześlij raport pochwalny

Jeśli ten rozdział lub śpiewanie tej pieśni dla twojego NM pobłogosławiło cię, zachęcamy cię do przesłania RP, który może pomóc innej kobiecie odnaleźć jej NM!

ROZDZIAŁY

Rozdział 1 ,,Czym jest życie w obfitości?
Dziennik
#1

Rozdział 2 ,,Znalezienie twojego życia
Dziennik
#2

Rozdział 3 ,,Miłość mojego życia
Dziennik
#3

Rozdział 4 ,,Rozdaj to
Dziennik
#4

Rozdział 5 ,,To jest TAK warte oczekiwania
Dziennik  

#5

Rozdział 6 ,,Oni tego nie mają
Dziennik
#6

Rozdział 7 ,,Tęsknota za kim?
Dziennik
#7

Listy miłosne

Do tej pory twój związek z Niebiańskim Mężem powinien być dość intymny, więc jak nazywasz swojego NM „Niebiański Mężu”? Czy zaczynasz pisać Drogie Kochanie, Kochanie, moja Miłości w swoim dzienniku? Czy nadal zwracasz się do Niego jako do Pana: Drogi Panie, Drogi Boże?

Jeśli nadal będziesz zwracać się do Niego jako do Bóstwa, siedzącego w niebie i spoglądającego w dół, obiecuję, że On chce do ciebie dołączyć - usiąść tuż obok ciebie! Wyraź swoją miłość do Niego, zwracając się do „prawdziwego” męża - nie formalnym imieniem, nawet imieniem, którym nazywa go jego rodzina - ale czułym imieniem, szczególnym imieniem, imieniem, które wyraża intymność i miłość. Zapisz w swoim dzienniku słowa czułości, pamiętaj, to są twoje listy miłosne do Niego, do Tego, który jest twoim Mężem.

„Kochanie, ufamy Ci, że wiesz, jak udzielić tej oblubienicy zachęty, której potrzebuje, aby poczuć, a nie tylko wyobrazić sobie Twoje objęcie”.

Rozdział 8 ,,Kogo słuchasz?
Dziennik
#8

Rozdział 9 ,,Daj
Dziennik
#9

Rozdział 10 ,,Poddanie
Dziennik
#10

Rozdział 11 ,,Je t'aime Maman
Dziennik
#11

Rozdział 12 ,,Twoja najlepsza ochrona
Dziennik
#12

Rozdział 13 ,,Jeśli mnie kochasz
Dziennik
#13

Rozdział 14 ,,Jesteś wszystkim co się liczy"
Dziennik
#14


Ponieważ ten DARMOWY kurs został udostępniony przez naszych partnerów,
prosimy, abyś zakończyła ten kurs, pisząc krótkie podziękowanie:
KLIKNIJ TUTAJTo przeniesie cię do następnej książki z serii Obfitego życia—
Życie w obfitości.

KLIKNIJ TUTAJ