FDA_POL

Ponownie w obliczu rozwodu
Z entuzjazmem i bez strachu

Droga oblubienico,

Niezależnie od tego, czy rozwód cię zaskoczył, czy też przeczuwałaś, że nadchodzi. To zawsze szok. To, jak reagujesz na każdy szok lub kryzys, decyduje o rezultacie. WIĘKSZOŚĆ decyduje się walczyć, co powoduje, że twój przeciwnik walczy jeszcze bardziej. Walczenie lub stawianie oporu oznacza również, że stracisz znacznie więcej - relację, której pragniesz.

Ta książka i kurs są dla CIEBIE - jeśli chcesz, aby rezultat się zmienił. Wyjdź wyżej niż tylko zmierzenie się z rozwodem, naucz się radzić sobie z przeciwnościami losu - entuzjastycznie i bez strachu. To, czego się nauczysz, zostanie zastosowane nie tylko w przypadku rozwodu, którego teraz doświadczasz, ale w niezliczonych innych próbach, z którymi będziesz musiała się zmierzyć w swoim życiu. Naucz się tego teraz i ciesz się obfitym życiem, którym On pragnie, abyś żyła!!

Duchowy kamień milowy 7. Zostanie oblubienicą NM: świadectwa o znalezieniu mojego NM „Niebiańskiego Męża”.
★★★★★
Świadectwa

Ten wyjątkowy i zmieniający życie BEZPŁATNY kurs obejmuje dwie książki: W obliczu rozwodu, która jest podstawową książką, jaka pomogła Erin przejść przez jej rozwód i jak powiedziała, pomogła przywrócić jej małżeństwo.

Następnie pojawiła się nowa i ekscytująca książka Ponownie w obliczu rozwodu napisana przez Michele, autorkę naszych książek o obfitym życiu, które wzięły szturmem tę służbę - zmieniając życie niezliczonych oblubienic na całym świecie.

Te książki, które zostały przekształcone w BEZPŁATNY kurs, są dla CIEBIE - jeśli chcesz, aby rezultat się zmienił. Wyjdź wyżej niż tylko zmierzenie się z rozwodem.Po OR przejdź do POR lub po prostu idź tam najpierw, jeśli uważasz, że jesteś duchowo dojrzała i gotowa, aby nauczyć się przyjmować przeciwności losu - entuzjastycznie i bez strachu.

To, czego się nauczysz, zostanie zastosowane nie tylko w przypadku rozwodu, z którym się teraz spotykasz, ale w niezliczonych innych próbach, z którymi będziesz musiała się zmierzyć w swoim życiu. Naucz się tego teraz i ciesz się obfitym życiem, którym On pragnie, abyś żyła!!

INSTRUKCJE

Pamiętaj, aby najpierw PRZECZYTAĆ każdy rozdział z obu książek, a następnie zatrzymać się, by zastanowić się - pozwolić, by Pan przemówił do ciebie. Zadawaj Mu pytania, mów, jak się czujesz, pytaj, czego chce cię nauczyć i co chce, abyś zabrała z czytania tego rozdziału. Następnie wylej swoje serce do DZIENNIKA - odchodząc ze wszystkim, co On ma dla ciebie - co pomoże ci w pełni doświadczyć Go i Jego obfitego życia!

Drogi umiłowany bracie lub siostro w Chrystusie,

wiele osób napisało do naszej służby, gdy byli w obliczu rozwodu. Tak wielu nadal dzwoni i pisze do naszej służby ZDESPEROWANYCH o pomoc. Aby być gotowym pomóc tłumom, które przychodzą, często w panice, zebrałam w tej książce wiele naszych materiałów.

Jeśli dojdziesz do czegoś, co przeczytałaś wcześniej, przeczytaj to ponownie. Im bardziej „odnawiasz swój umysł”, tym bardziej będziesz zastępować kłamstwa tego świata wiarą w twojego Pana. Im więcej wiary, tym bardziej zniknie lęk, którego doświadczasz. A to, co pozostanie, to „pokój, który przewyższa WSZELKIE zrozumienie”!

Ponadto NIGDY nie opuszczaj czytania wersetów Pisma Świętego, nawet jeśli znasz je na pamięć. Wersety zrobią coś wspaniałego dla twojego ducha. Następuje „obmycie wodą przez słowo”, które oczyści twój umysł, duszę i ducha. Zgaśnie ogień strachu. Zacznij od przeczytania tego:

,,Dom buduje się mądrością, a umacnia się rozumem.

Dzięki wiedzy komory będą napełnione wszelkimi kosztownymi

i przyjemnymi bogactwami”.

Ks. Przysłów 24:3-4

Wierzę, że dzięki tej książce zdobędziesz mądrość, zrozumienie i wiedzę, których będziesz potrzebowała, aby postępować „właściwie” i zwolnić swojego adwokata, aby Bóg za ciebie walczył.

,,Ufaj PANU z całego swego serca

i nie polegaj na swoim rozumie.

Zważaj na niego we wszystkich swoich drogach,

a on będzie prostować twoje ścieżki”.

Ks. Przysłów 3:5-6

Mądrość zdobyta podczas czytania tej książki, zwłaszcza wersetów z Pisma Świętego, pomoże ci wiedzieć „co” robić. Zrozumienie przychodzi po tym, jak jesteś posłuszna; wiedza pomaga w rozeznaniu, aby wiedzieć, jak poradzić sobie z kolejnym kryzysem i jak pomóc poprowadzić innych...

Co robić w obliczu rozwodu:
twój biblijny przewodnik po sporach sądowych

Rozdział 1. Pan JEST jego ufnością

Rozdział 2. Twój Cudowny Doradca

Rozdział 3. Trudne PYTANIA z biblijnymi ODPOWIEDZIAMI

Rozdział 4. Raporty pochwalne i świadectwa przywróconego małżeństwa!

Rozdział 5. Nowe świadectwa przywróconych małżeństw po rozwodzie!

Nie módl się głupio przeciwko i nie walcz przeciwko małżonkowi, który nalega na rozwód, zamiast tego bądź ugodowa i ufaj, że jeśli rozwód nie jest BOŻYM planem, tylko On go powstrzyma. Jeśli to JEST Jego plan - dla twojej ochrony - będziesz ugodowa, „patrząca z uśmiechem w przyszłość”.

ŚWIADECTWO i DOWÓD zaufania Bogu

Dzień dobry,

Znalazłam Waszą stronę 2 dni temu, pochodzę z Nigerii, gdzie poligamia jest dozwolona. Mój BM poślubił IK impulsywnie po tym, jak zaszła z nim w ciążę i rozwiedliśmy się. Oboje jesteśmy narodzonymi na nowo chrześcijanami. Mój BM uważa, że popełnił ogromny błąd, rozwodząc się ze mną i poślubiając IK.

Teraz chce, żebym wróciła, ale prosi, żebym poślubiła go chociaż zostanie też z IK. Powiedział, że ta druga kobieta nie zrobiła niczego, co usprawiedliwiałoby jego rozwód, więc opowiada się za poligamią, która mi nie pasuje. Wolę pozostać samotną służąc Panu, niż poddać się tej opcji. Chociaż mój BM i ja mamy teraz serdeczne i zdrowe relacje, a on troszczy się o naszą trójkę dzieci i mnie finansowo i moralnie.

On wierzy, że mam wielkie serce, aby pomieścić jego, IK i ich dziecko. Chociaż wybaczyłam mu i IK, uważam, że nie powinnam ponownie wyjść za niego, kiedy jest z IK, nawet jeśli Bóg dał mi wielkie serce, aby dostosować się do sytuacji. Proszę rzucić na to więcej światła.

Czekam na Waszą odpowiedź.

Wielkie dzięki.

Dzień dobry,

Ufamy, że rzeczywiście rozmawiałaś z Panem, zanim do nas napisałaś, ponieważ chcemy się z Tobą zgodzić, że to, co proponuje Twój były mąż, nie jest Bożym planem dla Ciebie. To nie jest nasza opinia ani Twoja, ale tylko Boża. To co On mówi, bo tylko wtedy możemy czuć się bezpiecznie w naszych decyzjach.

Jesteśmy bardzo wdzięczne za Jego wielkie współczucie dla Ciebie - ponieważ Bóg pozwolił na rozwód, oznacza to, że nie jesteś już dłużej w związku małżeńskim i dlatego NIE masz poddawać się swojemu byłemu mężowi, ale tylko swojemu Niebiańskiemu Mężowi. Gdybyś nadal była w związku małżeńskim, to byłoby zupełnie inaczej i musiałabyś się poddać i po prostu ufać, że Bóg zainterweniuje lub na pewno Cię przeprowadzi. Na szczęście tak nie jest.

Tylko BÓG może pomóc Ci z powodzeniem poruszać się po tych niezbadanych wodach, do których Cię powołał. „Gdy pójdziesz przez wody, będę z tobą, jeśli przez rzeki, one cię nie zaleją. Gdy pójdziesz przez ogień, nie spłoniesz i płomień cię nie spali” Izajasza 43:2.

Po przeczytaniu tylko tego JEDNEGO świadectwa, ufamy, że zgodzisz się, że może być wiele powodów, aby nie wchodzić w drogę, ale być zgodna, jeśli twój małżonek wystąpi o rozwód lub nalega, abyś złożyła pozew - aby stanąć w obliczu rozwodu z entuzjazmem i bez strachu!