Od czego powinnam zacząć?

 

Jak mogę sobie poradzić z bólem i dezorientacją, których doświadczam?

Wiele osób zdumiewało się, że udało nam się przejść przez tak wiele prób, z którymi miałyśmy do czynienia w naszym życiu - a nie tylko przejść - ale przejść przez nie radośnie.

Żadna z nas nie mogłaby przejść przez cudzołóstwo naszego męża lub męża, który się z nami rozwodzi (i cały ten ból, który się z tym wiąże), gdyby nie nasza bliska i zażyła więź z Panem.

Szukasz „pokoju”, który przewyższa WSZELKIE zrozumienie?

Kiedy większość naszych mężów zostawiła nas dla innych kobiet, wiele z nas było już chrześcijankami. Ale tak naprawdę nigdy nie uczyniłyśmy Go PANEM naszego życia. Jeśli właśnie tutaj jesteś lub jeśli nigdy nie miałaś osobistej relacji z Panem, to jest to doskonały czas, aby zrobić ten zmieniający życie krok do życia pełnego i przepełnionego pokojem.

To, co jest ważniejsze, niż problemy małżeńskie (lub jakikolwiek inny związek lub sytuacja, która sprawia ci teraz ból), to poprawa twojego stanu duchowego - która zmieni KAŻDĄ dziedzinę twojego życia. Nie ma znaczenia, czy nazywasz siebie chrześcijaninką, hinduską, muzułmanką, czy katoliczką. Jemu zależy na TOBIE, bez żadnych etykiet.

Większość kobiet żyje samotnie, przestraszone i szukające bezpieczeństwa. To, czego naprawdę potrzebujesz, to Tego, którego również znalazłyśmy. Kogoś, kto zna przyszłość i może zmienić bieg twojego życia - i NIGDY nas nie porzuca, ani nie opuszcza, NIGDY, PRZENIGDY! Nie chodzi tylko o to, że On to powiedział, ale możemy zaświadczyć o tej prawdzie.

,,NIE PORZUCĘ CIĘ ANI NIE OPUSZCZĘ” - Hebrajczyków 13:5

I nie tylko zmieni cię ORAZ pocieszy cię od środka - On naprawdę może zmienić serce twojego męża, twoich rodziców, rodzeństwa, dorosłych dzieci, szefa i/lub współpracowników. Wiemy, ponieważ zrobił to również dla nas!

Zaufaj nam, kiedy mówimy, że Bóg jest w stanie dokonać niemożliwego, jeśli po prostu oddamy Mu swoje serca i zatrzymamy się, żeby poprosić Go o pomoc.

,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” - Łukasza 1:37

Każda z nas powie ci szczerze, że za każdym razem, gdy przechodziłyśmy przez niektóre z najgorszych doświadczeń w naszym życiu (kryzysy, które zwykle niszczą większość kobiet), stwierdzałyśmy, że mamy pokój, który przewyższa wszelkie zrozumienie (innymi słowy, pokój, który czułyśmy nie miał sensu)! Ponieważ im więcej masz Pana, tym bardziej lśnisz, a nawet odnosisz korzyści z tego rodzaju kryzysów, które łamią i niszczą kobiety.

,,Spojrzeli na niego i rozpromienili się, a ich oblicza nie doznały wstydu” - Psalm 34:5

Później, kiedy ludzie dowiedzą się, przez co przeszłaś (szczególnie w samym środku wielkiego kryzysu), widząc, jak zachowujesz spokój, nie uwierzą, że miałaś takiego spokojnego ducha i radosne oblicze - ale przebaczenie, konieczne, aby uwolnić cię od bólu!

To prawda! Dopiero, gdy doświadczysz JEGO przebaczenia, znajdziesz siłę i pragnienie WYBACZENIA każdemu, kto cię skrzywdził lub obraził! Przebaczenie podniesie twoje brzemiona i uleczy twoją udręczoną duszę.

Może były chwile, kiedy myślałaś o modlitwie, ale po prostu nie wiedziałaś, jak to zrobić. Wierz lub nie, ale najlepszą „modlitwą” jest rozmowa z Bogiem od serca. On naprawdę nie chce formalnych i kwiecistych modlitw. Po prostu KOCHA szczerą rozmowę z tobą. PRAGNIE rozmawiać z tobą.

WIĘC ZATRZYMAJ SIĘ TERAZ i spójrz w górę lub zamknij oczy...

• Po prostu powiedz Bogu własnymi słowami, że potrzebujesz Go - właśnie teraz, aby ci pomógł. A jeśli tak naprawdę nie wiesz, CZY Bóg w ogóle istnieje, poproś Boga, aby stał się dla ciebie prawdziwy.

• Teraz oddaj Bogu swoje życie - życie, które jest zagmatwane. Życie pełne bólu i chaosu i poproś Go, aby uczynił je NOWYM!

Na koniec oddaj Panu swoje serce, a potem zacznij doświadczać Jego MIŁOŚCI, która jest tak prawdziwa i pełna współczucia, że w końcu odnajdziesz RADOŚĆ - coś, czego nikt nigdy nie może ci odebrać!

,,Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musicie się na nowo narodzić. Odpowiedział mu Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego” - Jana 3:7, 3

Od tego momentu twoje życie zacznie wyglądać i być odczuwane jak NOWE, jakbyś się narodziła na nowo!

Najdroższy przyjaciółko, nie masz ziemskiego pojęcia, jak bardzo Pan cię kocha i jak PRAGNĄŁ tej chwili - aby mieć cię, jako tylko JEGO. Jak On postrzega cię jako swoją oblubienicę.

,,Bo twoim małżonkiem jest twój Stwórca, PAN zastępów – to jego imię, a twoim Odkupicielem jest Święty Izraela – będzie nazywany Bogiem całej ziemi” Izajasza 54:5

Czy to nie jest zdumiewające, jak nasze życie jest tak zajęte i wypełnione ludźmi i rzeczami, które nie pozwalają nam zrozumieć, że Pan był tam, czekając, aby nam pomóc i nas kochać? To jest JEDEN i jedyny powód, dla którego Bóg pozwolił na ten kryzys (i każdy kryzys) w naszym życiu - ponieważ często trzeba kryzysy, abyśmy doszły do miejsca, w którym zaczynamy naprawdę potrzebować Pana i jesteśmy gotowe się poddać i ostatecznie oddać Mu wszystko.

TERAZ, za KAŻDYM razem, gdy potrzebujesz pomocy, miłości, wskazówek przy podejmowaniu decyzji - rozmawiaj o tym z Panem i nikim innym.

,,Powierz PANU swoją drogę i zaufaj mu, a on wszystko wykona” - Psalm 37:5

Kiedy Go poprosisz, Pan przyjdzie ci z pomocą i uratuje lub przeprowadzi cię przez to. Nie będziesz już musiała polegać na własnym rozumie lub niezrozumieniu. Możesz przestać robić kolejny plan naprawy swojego życia. Odtąd możesz po prostu przekazać Panu każdą sprawę, aby On mógł pokazać ci, jak bardzo cię kocha i troszczy się o ciebie, prowadząc, a nawet przeprowadzając cię przez każdy kryzys!

,,Ufaj PANU z całego swego serca i nie polegaj na swoim rozumie. Zważaj na niego we wszystkich swoich drogach, a on będzie prostować twoje ścieżki” - Ks. Przysłów 3:5-6

Nie wiedząc, co zrobić, gdy nadejdzie kryzys, nie wiedząc, że to ON jest Tym, do którego musisz biec, spowoduje to, że będziesz wątpić, że On naprawdę cię kocha i chce cię prowadzić. Więc...

—Złap GO za rękę—

Nawet jeśli desperacko szukasz kogoś, kto by ci pomógł, jest TYLKO JEDNA DROGA i Jedna osoba, która może poprowadzić cię przez dolinę cienia śmierci.

,,Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo ty jesteś ze mną; twoja laska i kij pocieszają mnie” Psalm 23:4

Jest tylko Jeden, który dokładnie rozumie, co się dzieje po obu stronach i może również zwrócić uwagę wszystkich zaangażowanych. Pan chce być teraz twoim mężem, jak to jest napisane w Izajasza 54:4-6

,,Nie bój się, bo nie zostaniesz zawstydzona, nie rumień się, bo nie doznasz hańby, gdyż zapomnisz o wstydzie swojej młodości i o niesławie swego wdowieństwa już więcej nie wspomnisz.

Bo twoim małżonkiem jest twój Stwórca, PAN zastępów – to jego imię, a twoim Odkupicielem jest Święty Izraela – będzie nazywany Bogiem całej ziemi.

PAN bowiem powołał cię jak żonę opuszczoną i przygnębioną na duchu, jak młodą żonę, gdy była porzucona, mówi twój Bóg”

Wszystkie z nas, które doświadczyły przywróconego małżeństwa, wiemy bez cienia wątpliwości, że NIE potrzebujesz nikogo poza Panem, aby przeprowadził cię przez twój kryzys i wyprowadził z niego.

Tak więc nadszedł czas, aby ODPUŚCIĆ wszystkich i wszystko, żebyś mogła złapać dłoń Pana obiema rękami.

Pozwól Mu mówić do siebie i naucz się mówić tylko do Niego.

Chwyć Jego rękę i podróżuj, odnawiając swój umysł za pomocą tego, co On mówi, prawdy, a następnie odbudowując swoje życie za pomocą Jego planów i patrz, jak ON przywraca wszystko!!

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, że „poradnictwo” jest rozwiązaniem problemów małżeńskich, NIE oferujemy tego, co zostało udowodnione, że NIE działa! Poradnictwo i psychologia chrześcijańska faktycznie zaprowadziły małżeństwo Erin od kryzysu do całkowitego zniszczenia. I nie tylko Erin, ale setki kobiet, które do nas trafiły, również mówiły nam ze łzami, że poradnictwo nie pomogło - ale całkowicie zniszczyło to, co zostało z ich małżeństw. Często mężowie używają go, żeby udowodnić, że małżeństwo nie jest warte ratowania!

Dlatego NIE oferujemy niewłaściwego rodzaju pomocy lub wsparcia. Oferujemy to, co DZIAŁA!!! Nie ingerujemy w twoją Podróż Przywrócenia, ale zachęcamy cię, abyś, jak ciągle powtarzamy, patrzyła na Niego, aby cię przez nią poprowadził.

Teraz, gdy podjęłaś tę zmieniającą życie decyzję i kontynuujesz czytanie, PRAGNIEMY DAĆ ci materiały, które poprowadzą cię przez resztę twojej podróży PRZYWRÓCENIA.

PROSIMY rozpocznij swoją podróż z Panem, podążając tą samą ścieżką, którą podążały niezliczone kobiety, zaczynając od kursu 1.

Krok 1, kurs 1 Ustanowienie nadziei—

Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo. W kursie 1, trwającym 30 dni, zaczniesz każdy ranek od odwiedzenia WiecznaMilosc.com, aby być duchowo nakarmiona.

Zaczynając jeszcze przed włączeniem komputera, możesz zaśpiewać z Nim pieśń miłosną w swojej głowie, a następnie przejść do codziennych rozważań, raportów pochwalnych z Zachęcenia, przeczytaj Psalmy i Przysłowia na dany dzień, które, jak mówi wiele przywróconych małżeństw, pomagają położyć fundament. Na koniec przejdź do czytania tylko JEDNEGO rozdziału tej bestsellerowej książki, kończąc na pisaniu do Niego dziennika.

Ponadto, aby zwalczyć wszelkie negatywne myśli lub komentarze „przyjaciół, współpracowników lub członków rodziny o dobrych intencjach” po uzyskaniu nie tylko nowo odkrytej prawdy, która zacznie zmieniać twoje życie, ale także jako dowód - w każdej lekcji mamy ekscytujące świadectwo przywróconego małżeństwa, aby kontynuowały budowanie twojej wiary w Bożą zdolność i chęć przywrócenia TWOJEGO małżeństwa!

Niezależnie od tego, czy jesteś w stanie karmić się duchowo rano, czy przez cały dzień, czy po prostu wieczorem, gdy wracasz do domu - niezwykle ważne jest, abyś otrzymywała duchowe składniki odżywcze, karmiąc się pełnym daniem. Upewnij się, że nigdy nie pomijasz ostatniego kroku w swojej podróży, którym jest zapisywanie tego, czego się nauczyłaś, co myślałaś i czułaś przez cały dzień. Zapisywanie tego w dzienniku do Niego pomoże również przygotować cię na czas po przywróceniu.

KLIKNIJ TUTAJ aby ROZPOCZĄĆ kurs 1