Restoration-Journey-1

3 DARMOWE 30-dniowe kursy Podróży Przywrócenia małżeństwa

Jeśli poważnie myślisz o przywróceniu, będziesz potrzebować więcej siły duchowej, dlatego stworzyłyśmy PKD: „Program karmienia duchowego” - duchowe pożywienie, które uzdrowi i wzmocni cię na twoją podróż - każde pełne Jego Słowa, Jego obietnic dla ciebie!

Psalm 107:20 SNP—
,,Posłał swoje Słowo, uzdrowił ich; I ochronił przed CAŁKOWITYM zniszczeniem”

Izajasza 55:11 - ,,Tak będzie z moim słowem, które wyjdzie z moich ust: nie wróci do mnie na próżno, ale uczyni to, co mi się podoba, i poszczęści mu się w tym, do czego je poślę”

Przygotowałyśmy pełne menu kursów, które przeprowadzi cię przez Podróż Przywrócenia najszybciej, abyś mogła naprawdę cieszyć się swoją podróżą!

Przyjdź tutaj każdego ranka, aby przeczytać nasze codzienne Zachęcenie. Po SUBSKRYBCJI naszego bloga Zachęcenie, możesz codziennie rano czytać zachęcający raport pochwalny lub świadectwo przywróconego małżeństwa— następnie udaj się na kurs Podróży Przywrócenia, klikając zdjęcie Podróży Przywrócenia— lub wybierz z menu— poranne rozważania, Psalmy i Przysłowia, dowiedz się jak przeczytać Biblię w zaledwie kilka miesięcy lub idź posłuchać twoich ♥ pieśni miłosnych. Po prostu kliknij każde zdjęcie i/lub link w prawej kolumnie bloga Zachęcenie, aby ucztować duchowym pokarmem, który uzdrowi i wzmocni cię na twoją podróż.

Obmycie cię wodą Jego Słowa

Im więcej czytasz JEGO Słowa, słuchasz i skupiasz się na nim, tym bardziej twój ból zostanie zmyty.

Efezjan 5:26-27—
,,Aby go uświęcić [upiększyć], oczyściwszy obmyciem wodą przez słowo; By stawić przed sobą kościół chwalebny, niemający skazy ani zmarszczki, ani czegoś podobnego, lecz żeby był święty [oddzielony] i nienaganny

Nieliczne, które wkładają całe swoje serce w ten proces, odkładając na to czas każdego dnia (ponieważ poważnie myślą o przywróceniu), zostają przywrócone jeszcze przed ukończeniem każdego ze swoich kursów. Dlaczego to nie miałabyś być ty?

Jak Isadora mówi w swoim świadectwie przywróconego małżeństwa: „Nie mogę kłamać, jak powtarzała mi Erin i wszyscy inni, było łatwiej, gdy nie było tu mojego ZM „ziemskiego męża”, niż teraz, kiedy zostałam przywrócona. Jest o wiele trudniej, aby znaleźć czas dla mojego Niebieskiego Męża, nie jest tak, jak byłam sama tylko ze mną i Nim”. Jej przywrócenie nastąpiło w połowie kursu 3, który jest niezbędny, aby przygotować się na powrót męża.

Odnowienie • Odbudowa • Przywrócenie

Po prostu zacznij od kursu 1 „Odnowienie” przez 30 dni, następnie przejdź do kursu 2 „Odbudowa” przez 30 dni i potem do kursu 3 „Przywrócenie”, aż złożysz swoje świadectwo przywróconego małżeństwa i będziesz mogła powiedzieć...

,,Dobrą walkę stoczyłem, bieg ukończyłem, wiarę zachowałem” (2 Tymoteusza 4:7)

★★★★★ Jennifer w Tennessee

„Co za różnica w moim życiu”

Chwała Bogu, że moje życie się zmienia! Kiedy zaczęłam pierwszy kurs, moje małżeństwo i życie się rozpadały. Trzymałam się całkiem nieźle na zewnątrz, ale wewnątrz byłam w totalnej rozsypce. Po znalezieniu strony RMI zobaczyłam, że to, co naprawdę powinno być uleczone i naprawione, to JA! Kiedy zaczęłam pracować nad sobą, zagłębiłam się w Słowo, zobaczyłam tak wiele obszarów, w których potrzebowałam przebaczenia i pracy nad nimi. Och, co za wspaniały dzień, kiedy On otworzył mi oczy, a ja wszystko Mu zawierzyłam. Moje zmiany odmieniły każdą dziedzinę mojego życia, w tym małżeństwo. Moje dzieci są szczęśliwsze, ja jestem szczęśliwsza i widzę zmiany w mojej relacji z mężem. Oczywiście wszyscy mówią, że twoje małżeństwo jest beznadziejne i nie możesz nic zrobić. Ale...mylą się! Jeszcze kilka miesięcy temu nie pomyślałabym, że będę mogła powiedzieć, że jestem zadowolona z miejsca, w którym jestem.

C1-768x512-1

Nadzieja dla mnie?

Jeśli masz problemy małżeńskie,
jeśli wszyscy mówią ci, że jest beznadziejne,
nawet jeśli już zakończyło się rozwodem

TAK!
naprawdę JEST NADZIEJA dla TWOJEGO małżeństwa!!

Kobiety, które doświadczyły niemożliwego - przywróconego małżeństwa, o którym wszyscy mówili, że było całkowicie i totalnie BEZNADZIEJNE - pomogły Erin zaprojektować te kursy, aby pomóc TOBIE w TWOJEJ Podróży Przywrócenia.

Korzystając z tych samych materiałów (naszych książek i filmów), wraz z nowo napisanymi lekcjami, nasze kursy OOP zostały zaprojektowane, aby pomóc każdej kobiecie doświadczyć niemożliwego - PRZYWRÓCONEGO małżeństwa!! A potem stać się Zachęcającymi Kobietami - przez służenie INNYM kobietom.

Ale NAJPIERW będziesz potrzebowała odnowionej nadziei!!!

Krok 1, Kurs 1: Odnowiona nadzieja—

Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo

Kurs 1, trwający 30 dni, rozpoczyna się każdego ranka od odwiedzenia naszego bloga Zachęcenie, ABY być duchowo nakarmiona. Zaczynając jeszcze przed otwarciem komputera, możesz zaśpiewać Mu pieśń miłosną, a następnie przejść do codziennych rozważań, raportów pochwalnych z Zachęcenia, a może nawet przeczytać kilka Psalmów i Przysłów, które, jak mówi wiele przywróconych małżeństw, pomagają położyć fundamenty. Na koniec przejdź do czytania tylko JEDNEGO rozdziału tej bestsellerowej książki, kończąc na pisaniu do Niego dziennika.

Ponadto, aby zwalczyć wszelkie negatywne myśli lub komentarze „przyjaciół, współpracowników lub członków rodziny o dobrych intencjach” po uzyskaniu nie tylko nowo odkrytej prawdy, która zacznie zmieniać twoje życie, ale także jako dowód - w każdej lekcji mamy ekscytujące świadectwo przywróconego małżeństwa, aby kontynuowały budowanie twojej wiary w Bożą zdolność i chęć przywrócenia TWOJEGO małżeństwa!

Niezależnie od tego, czy jesteś w stanie karmić się duchowo rano, czy przez cały dzień, czy po prostu wieczorem, gdy wracasz do domu - niezwykle ważne jest, abyś otrzymywała duchowe składniki odżywcze, karmiąc się pełnym daniem. Upewnij się, że nigdy nie pomijasz ostatniego kroku w swojej podróży, którym jest zapisywanie tego, czego się nauczyłaś, co myślałaś i czułaś przez cały dzień. Opowiadanie Mu o tym przygotuje cię na czas po przywróceniu.

„Zapisywanie w dzienniku mojej Podróży Przywrócenia jest czymś, do czego Pan prowadził mnie na samym początku, w 1989 roku, co dowiodło, że umocniło nie tylko kierunek, który Pan prowadzi mnie każdego dnia, ale także sposób, w jaki mogłam odkryć i doświadczyć większej bliskości z Panem, która doprowadziła mnie do przywrócenia i trzymała mnie blisko Niego przez te wszystkie lata”.

~ Erin, założycielka RMI

„Robienie lekcji bardzo różniło się od zwykłego czytania książki PTM. Zapisywanie w dzienniku po każdej lekcji naprawdę sprawiało, że spojrzałam w głąb siebie i oceniłam swoje życie i relację z Panem. Kiedy kupiłam książkę PTM, nie miałam zamiaru zaczynać któregokolwiek z kursów. Ale po przeczytaniu książki PTM kilkanaście razy, chciałam więcej. Potrzebowałam więcej. Nie miałam pojęcia, jak bardzo pokocham wypełnianie moich lekcji. Pan zaskoczył mnie, ujawniając mi różne rzeczy, o którym nigdy wcześniej nie myślałam. Dowiedziałam się tak wielu rzeczy o sobie, moim Panu, naszej relacji i wiele więcej. Drogie panie, jeśli nie rozpoczęłyście kursu, zacznijcie! Ten kurs przybliżył mnie jeszcze bardziej do Pana, niż sobie wyobrażałam i kocham to! Panie, chwalę Twoje święte imię! Dziękuję Ci!”.

~ Joy PRZYWRÓCONA w Kalifornii

„Pewnego dnia, kiedy zaczęłam czytać moją lekcję, poczułem się tak przygnębiona i tak zniechęcona, że zaczęłam drzemać podczas lekcji. Ale potem dotarłam do części, w której wyznajesz swoje grzechy w formularzu. Och, siostry, to zrobiło ogromną różnicę w moim życie. Obudziłem się tego ranka czując się świeżo, lekko i prawdziwie przebaczona. Faktycznie czułam tak wiele Jego miłości płynącej w moim życiu, mam wiele spokoju w sobie i nowe życie!! Dzisiaj czuję, że jestem nową oblubienicą z NM, który kocha mnie ponad wszystko. Czas przestać potępiać, ale zamiast tego biec do Niego! Nawet jeśli jesteśmy głęboko w dole, czołgaj się do Pana, ponieważ On sięgnie po naszą rękę i podnieś nas. Dziękuję Ci Panie, stoję w podziwie dla Ciebie na zawsze”.

~ Patty PRZYWRÓCONA w Południowej Afryce

Przez słowo swego świadectwa

Zaczynając od naszej pierwszej książki, którą WYPEŁNIŁYŚMY PRZYWRÓCONYMI małżeństwami pochodzącymi od kobiet, takich jak ty, które stosowały zasady z naszego bestsellera PTM, dodałyśmy świetne ŚPM do twojego kursu, o których również będziesz pisać dziennik, aby przypomnieć sobie, że twoje świadectwo zostanie dodane do następnego tomu naszej książki Przez słowo swego świadectwa.

Czytając relacje kobiet, takich jak ty, z pierwszej ręki, które stosowały zasady, jakich będziesz się uczyć, w swoich beznadziejnych i pozornie niemożliwych małżeństwach - będziesz świadkiem rezultatów - przywrócenia! A jak przeczytałaś powyżej, odczuwanie i doświadczanie Jego miłości uwolni cię od bólu i rozpaczy!!

Każdego dnia będziesz wzmacniać prawdy zawarte w Piśmie Świętym, aby pomóc ci nabrać sił i rozpędu podczas Podróży Przywrócenia, żebyś mogła ukończyć kurs. Wkrótce i ty powiesz: „Dobrą walkę stoczyłem, bieg ukończyłem, wiarę zachowałem” —2 Tymoteusza 4:7.

Ponieważ…,,pragniemy zaś, aby każdy z was okazywał tę samą gorliwość, żebyście mieli pełnię nadziei aż do końca; Abyście nie byli ociężali, ale naśladowali tych, którzy przez wiarę i cierpliwość dziedziczą obietnice” —Hebrajczyków 6:11-12.

A gdyby to nie wystarczyło, żeby zbudować twoją wiarę, dodałyśmy również nasze bestsellerowe filmy „Bądź zachęcona” Klasyk, abyś mogła usłyszeć, jak Erin opowiada o tym, przez co przeprowadził ją Bóg!!

Kiedy już masz NADZIEJĘ i możesz wierzyć, że BÓG jest w stanie i chce PRZYWRÓCIĆ twoje małżeństwo, jesteś gotowa, aby przejść do kursu 2, „Odbudowa”, z większą ilością prawdy.

Krok 2, kurs 2: Odbudowywanie twojego życia—

W Rzymian 12:2 jest napisane: ,,A nie dostosowujcie się do tego świata, ale przemieńcie się przez odnowienie waszego umysłu, abyście mogli rozeznać, co jest dobrą, przyjemną i doskonałą wolą Boga”.

Kurs 2 to miejsce, w którym będziesz kontynuować przez odbudowywanie swojego życia —aby pomógł ci wyjść z kryzysu i pozostać z dala.

Odnawiając swój umysł i odbudowując swoje życie w oparciu o to, co mówi Bóg, a nie to, co widzisz lub słyszysz od innych, naturalnym rezultatem jest przejście od kryzysu do spokoju.

Nasz kurs odbudowy to zmieniająca życie, 30-dniowa Podróż Przywrócenia, która obejmuje krótkie, mocne i ekscytujące lekcje, które dotyczą najczęstszych błędów, jakie uniemożliwiają przywrócenie.

I abyś był zachęcana i zmotywowana, wraz z twoimi lekcjami, zaczynamy każdą lekcję od WIĘCEJ świadectw przywróconych małżeństw!!

Oto lista zaledwie kilku lekcji online, których będziesz się uczyć:

Krok 3, kurs 3: Przywrócenie—

Ten kurs został stworzony w celu przygotowanie kobiet do przywrócenia i powrotu męża - poprzez skupienie się na pomocy innym kobietom.

Jezus powiedział: ,,Każdego więc, kto słucha tych moich słów i wypełnia je, przyrównam do człowieka mądrego, który zbudował swój dom na skale” —Mateusza 7:24.

Nasz kurs „Przywrócenie” rozpoczyna się od zrozumienia, dlaczego ważne jest, aby odbudować swoje życie na Skale - po tym, jak odnowisz swój umysł. Przez czytanie, a następnie przechodzenie przez książkę Mądra kobieta, podczas pisania dziennika, zobaczysz, jak Pan zaczyna przygotowywać cię do przywrócenia.

,,Dom buduje się MĄDROŚCIĄ, a umacnia się rozumem. Dzięki wiedzy komory będą napełnione wszelkimi kosztownymi i przyjemnymi bogactwami” —Przysłów 24:3-4

Zaczerpnięty z naszej BESTSELLEROWEJ książki Mądra kobieta—według GŁUPIEJ, która najpierw budowała na piasku, stworzyłyśmy serię 4 POTĘŻNYCH kursów:

Oto LISTA WSZYSTKICH KURSÓW PRZYWRÓCENIA, które zostały zbudowane na podstawie bardzo popularnej książki Mądra kobieta, a zasady, na których opieramy cztery sesje lekcji, to:

,,Dom buduje się mądrością, a umacnia się rozumem. Dzięki wiedzy komory będą napełnione wszelkimi kosztownymi i przyjemnymi bogactwami” —Przysłów 24:3-4

Kurs 3 składa się z 4 części:

  1. Studiowanie rozdziałów książki Mądra kobieta dotyczących mężatek.
  2. Znalezienie życia w obfitości, aby przygotować się na trudności nowo przywróconego związku.
  3. Przygotowanie domu, „Wykorzystanie w pełni twojego czasu” do przyszłej służby i/lub powrotu męża, przechodząc przez książkę Zajmujące się domem.
  4. Przygotowanie do twojej SO, „służby online”, jako minister, ewangelistka lub wojownik modlitewny.
    • Aby dostosować swoją duchową pozycję do przywróconego małżeństwa, tak jak Melanie i Chelle.
    • Aby zapobiec twojemu powrotowi do starych zwyczajów.
    • Aby twoje skupienie było na innych.
Friends-1-1

Nawiązywanie silnych i trwałych relacji

blushing_bride

Boża metamorfoza

wedding-ring-300x192

Noszenie obrączek

adultery-768x515

Radzenie sobie z cudzołóstwem

bright_idea-768x459

Sekrety zapewniając twój sukces

Obfite życie

„Złodziej przychodzi tylko po to, żeby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem, aby miały życie i aby miały je w obfitości” Jana 10:10. Przywrócenie nie kończy twojej podróży, zamiast tego On pozwolił, aby ten kryzys w twoim życiu pokazał ci, jak On chce, abyś żyła jako Jego oblubienica!

• Wspólnota przywrócenia •

Znalezienie Wiecznej Miłości, przez stanie się Jego oblubienicą—uleczy cię z bólu, jaki odczuwasz - ale będziesz w stanie CZUĆ i doświadczyć radości—radości, której nigdy nie wyobrażałaś sobie, że jest możliwa!

,,Bóg, swoją potężną mocą działającą w naszym życiu, jest w stanie uczynić o wiele więcej niż to, o co Go prosimy, a nawet więcej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić!” Efezjan 3:20 PLNT