Dzisiaj jest dzień, w którym TY doświadczysz prawdziwej

 

Miłości w końcu!!

,,Ale w wiecznej MIŁOŚCI ulitowałem się nad tobą -
mówi twój Odkupiciel, WIEKUISTY”

.

WiecznaMilosc.com

.

Jesteś WSZYSTKIM, czego pragnę
Jesteś WSZYSTKIM, czego potrzebuję
Jesteś WSZYSTKIM, dla czego żyję!

Powodem, dla którego wszyscy zostaliśmy stworzeni, jest społeczność z Bogiem. Kiedy zaczęłam tęsknić w głębi mojej duszy za tym, by chodzić z Bogiem w ,,chłodzie dnia”, tak jak Adam chodził z Bogiem, tak jak Henoch, i widzieć Go twarzą w twarz, tak jak Mojżesz, nie miałam pojęcia, jak to zrobić. Poprosiłam więc Boga, aby mi pokazał, jak to zrobić, ponieważ wszelka mądrość pochodzi z góry, a On daje mądrość każdemu, kto prosi.

W moich poszukiwaniach moje serce zaczęło się zmieniać w kierunku tego, co mnie motywowało, aby dowiedzieć się, jak mieć tego rodzaju intymność z Panem. Zamiast pragnąć tego, co intymność mogłaby uczynić dla mnie, odkryłam, że wkrótce zapragnęłam głębokiej intymności dla Niego, mojego Umiłowanego. Pragnęłam przede wszystkim być kobietą, którą On mnie stworzył, by być Jego towarzyszką! Chciałam być tak blisko, byśmy mogli razem uczestniczyć w społeczności i być tak głęboko zakochaną w Nim (ponieważ On na to zasługiwał), jak On we mnie.

Odkrycie cennego i pospolitego zostało znalezione, kiedy misjonarz odwiedził nasz kościół i opowiedział historię małej dziewczynki, którą znalazł, a która żyła na ulicy i umierała. Misjonarz został wezwany do opuszczenia Indii i przybycia do Stanów Zjednoczonych. Musiał pożegnać się z tą małą dziewczynką i wiedział, że to będzie ostatni raz, kiedy zobaczy ją żywą. Kiedy ją przytulił, był tak załamany i smutny, gdy powiedziała: ,,Nie musisz się smucić z mojego powodu, ponieważ mam Jezusa. Jezus jest wszystkim, czego potrzebuję. On jest wszystkim. Mam wszystko, czego potrzebuję”. W tym roku po raz drugi usłyszałam tę historię, ale tym razem zmieniła ona moje życie na zawsze!

Zaczęłam mówić Panu, że On jest wszystkim, czego pragnę, że On jest wszystkim, czego potrzebuję i że jeżeli Go mam, to mam wszystko, czego potrzebuję! Im więcej to mówiłam, tym bardziej On stawał się miłością mojego życia. To, co mówiłam, stało się tym, co było w moim sercu! Kiedy napotykałam trudności, mówiłam Panu, że On jest wszystkim, czego pragnę i czego potrzebuję. Natychmiast to, co mnie spotykało, przestawało mieć znaczenie, traciło swoją moc i wpływ na mnie.

Ten sposób myślenia zmienił moje serce tak, że byłam w stanie nie tylko wytrzymać, ale nawet przezwyciężyć zniszczenia, które spadły na mnie (na naszą rodzinę i moją służbę), kiedy mój mąż ogłosił, że się ze mną rozwodzi. To właśnie pośród tego rodzaju kryzysów zostaniesz wyniesiona na wyżyny radości, która stanie się niewypowiedziana!

Będziesz Go miała tak, jak miała Go ta mała, umierająca dziewczynka i jak ja mam Go teraz. Gdyby to nie było wystarczającą radością, ,,a wszystko to będzie wam dodane”, mała dziewczynka, która umierała, została uzdrowiona, cała i zdrowa, kiedy misjonarz wrócił. Miała Jezusa i On był wszystkim, czego potrzebowała do życia. Ja nie umieram, chociaż mój mąż rozwiódł się ze mną miesiąc temu, a ja jestem teraz samotną matką sześciorga dzieci. Ale ja również mam Jezusa i On jest wszystkim, czego potrzebuję, by żyć obfitym życiem!

Mam nadzieję, że czytanie tego zwiększyło twoje pragnienie i chęć posiadania więcej Pana - poznania Go osobiście i intymnie, gdy stanie się On wszystkim, czego pragniesz i potrzebujesz. Po prostu odpuść wszystko inne i chwyć obie Jego ręce.

Zacznij już teraz mówić Panu, że On jest wszystkim, czego chcesz, On jest wszystkim, czego potrzebujesz i jeśli Go masz, masz wszystko. Następnie, gdy cokolwiek będzie próbowało cię skrzywdzić, powtarzaj te słowa w kółko, aż to, co się dzieje (lub co się działo) nie będzie miało już znaczenia.

Wypowiedz te słowa, kiedy budzisz się każdego ranka i kiedy kładziesz głowę na poduszce w nocy. Wymawiaj je na głos, w swoim sercu i kiedy wchodzisz do swojego pokoju modlitewnego.

Kiedy twoja wiedza intelektualna stanie się stanem serca, nic nie będzie cię bolało, nic nie sprawi, że się rozpadniesz i nic tobą nie wstrząśnie. Jeżeli cierpisz, jeżeli się rozpadasz, jeżeli jesteś wstrząśnięta lub drżysz, wtedy potrzebujesz więcej Niego. Moja droga, nie znajdziesz więcej Niego czytając o Nim w swojej Biblii, cytując Pismo Święte lub gromiąc diabła. Znajdziesz to w intymności z Nim.

Wspólnota Przywrócenia
,,Kościół bez murów”

Rear view asian group business people working remote video conference calling and meeting online teamwork discuss consulting from home on desk workplace computer screen home office.

Witaj we
Wspólnocie Przywrócenia
kościele bez murów

RF-POL-NIBF-LOGO-SQ-300x300-1

Wzmocnij swoją więź z twoim Niebiańskim Mężem
stając się członkinią internetowej społeczności
—tylko dla KOBIET
gdzie pomożemy ci znaleźć
prawdziwą i wieczną

W końcu miłość!!

 

• Niezależnie od tego, czy TY nazywasz siebie mormonką, katoliczką, Świadkiem Jehowy, AG, baptystką, czy inną denominacją, z którą się identyfikujesz.

—Jesteś mile widziana i zachęcana do wyjścia poza religię i znalezienia tej jedynej prawdziwej relacji z PANEM, który obiecuje wypełnić pustkę w TWOIM sercu i życiu - na zawsze!!!

• A ponieważ nasza Wspólnota jest online, TY możesz przyjść i wyjść o każdej porze dnia i nocy, aby być usługiwana w celu rozwijania najważniejszej relacji, jaką możesz sobie wyobrazić - bycia Jego Kościołem, Jego Oblubienicą!

—Ponieważ nie ma żadnych MURÓW, zaczniesz rozumieć fałszywe poczucie bezpieczeństwa, które wiele kobiet ma, gdy uczęszcza do lokalnego kościoła i dlaczego kościół zbudował mury wyznaniowe.

• Czy wiesz, że bycie członkiem kościoła, członkiem chóru lub nauczycielem szkółki niedzielnej nie oznacza, że jesteś na drodze do nieba? Jedyną drogą do nieba (zwłaszcza do nieba na ziemi) jest nie tylko ,,wiedza o” twoim Zbawicielu, ale także to, aby ON poznał CIEBIE, jako swoją oblubienicę - oblubienicę, po którą powróci.

,,Cieszmy się i radujmy, i oddajmy mu chwałę, bo nadeszło wesele Baranka, a jego małżonka się przygotowała” Objawienie 19:7

,,... Chrystus umiłował kościół i wydał za niego samego siebie; Aby go uświęcić, oczyściwszy obmyciem wodą przez słowo; By stawić przed sobą kościół chwalebny, niemający skazy ani zmarszczki, ani czegoś podobnego, lecz żeby był święty i nienaganny” Efezjan 5:25-27

Pamiętasz ten werset, którym podzieliłyśmy się z tobą, kiedy rozpoczynałaś swoją Podróż Przywrócenia? Przeczytaj go jeszcze raz, ponieważ gdy doświadczysz tej relacji, ona zmieni wszystko!

,,Nie bój się, bo nie zostaniesz zawstydzona,
nie rumień się, bo nie doznasz hańby,
gdyż zapomnisz o wstydzie swojej młodości
i o niesławie swego wdowieństwa już więcej nie wspomnisz.

"Bo twoim małżonkiem jest twój Stwórca, PAN zastępów – to jego imię, a twoim Odkupicielem jest Święty Izraela – będzie nazywany Bogiem całej ziemi.

PAN bowiem powołał cię jak żonę opuszczoną i przygnębioną na duchu, jak młodą żonę, gdy była porzucona, mówi twój Bóg” Izajasza 54:4-6.

,,Za waszą hańbę wynagrodzę wam podwójnie, a zamiast wstydzić się, będziecie śpiewać; dlatego posiądziecie podwójne dziedzictwo z ich działu i w ich ziemi. I będziecie mieć wieczną radość.Ja bowiem, PAN, miłuję sąd i nienawidzę grabieży… dlatego sprawię, by wykonali swoje dzieła w prawdzie i zawrę z nimi wieczne przymierze. Ich potomstwo będzie znane wśród pogan, a ich potomkowie pośród ludów;

wszyscy, którzy ich zobaczą, poznają, że są potomstwem błogosławionym przez PANA.

I powiesz, gdy już tego doświadczysz...

Będę się wielce radować w PANU i moja dusza rozraduje się w moim Bogu, bo przyoblekł mnie w szaty zbawienia i przyodział mnie w płaszcz sprawiedliwości, jak przyozdobionego oblubieńca i jak oblubienicę ozdobioną swoimi klejnotami. Jak ziemia bowiem wydaje swe plony i jak ogród wydaje nasienie, tak Pan BÓG sprawi, że wzejdzie sprawiedliwość i chwała przed wszystkimi narodami” Izajasza 61:7-11.

Ponownie chcemy ci przypomnieć, że On chce, abyś była Jego oblubienicą. I zrozumiała, że On chce cię poznać, jako Swoją oblubienicę, co nie oznacza, że będziesz się starać czynić dobrze lub być dobra, aby spędzić z Nim wieczność.

Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie spędzimy wieczność. ALE dla większości z nas liczy się TERAZ, a nie później, kiedy umrzemy. Chodzi o to, jak się teraz czujemy, kiedy czujemy, że umieramy z powodu bólu odrzucenia.

Najdroższa, kiedy naprawdę staniesz się Jego oblubienicą, nie tylko zostaniesz uzdrowiona z bólu, ale będziesz mogła CZUĆ i doświadczać radości!

★★★★★ Świadectwa

Kiedy byłyśmy dziewczynkami, moja przyjaciółka powiedziała mi, że zawsze musi być w kimś zakochana (to znaczy w chłopaku), żeby czuć się dobrze. I tak właśnie wyglądało nasze życie. Uganiałyśmy się za mężczyznami, a oni nas odrzucali i wtedy czułyśmy ból, ale dopóki był to ból z powodu ,,miłości”, myślałyśmy, że wszystko jest w porządku. Jakie to smutne! Aktywnie goniłyśmy za bólem i odrzuceniem. Wyczuwałam gdzieś głęboko w sobie, że to nie jest sposób, w jaki powinnyśmy żyć, ale nie miałyśmy żadnej ,,starszej kobiety”, która mogłaby nas poprowadzić i pokazać nam, jak wypełnić pustkę w prawidłowy sposób - NIM. Owszem, chodziłyśmy codziennie do kościoła i dużo się modliłyśmy, bo w każdej kobiecie i dziewczynie jest ten duchowy głód, ale brakowało nam prawdziwej relacji szalonej Miłości, więc próbowałyśmy znaleźć tam ,,miłość”, ale znajdowałyśmy tylko ból i odrzucenie.

Teraz, gdy zrozumiałam moją PP, poczułam, jak wzrasta we mnie wolność. Nikt nie może spełnić pragnień mojego serca, tylko Ty, mój słodki Ukochany. ~ Estera w Polsce

★★★★★

Kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z Panem, byłam w rozsypce. Teraz uwielbiam spędzać z Nim czas, pozwalając Mu kochać mnie i pocieszać. Nie czuję się już niekochana i nie czuję już ŻADNEGO bólu z powodu bycia odrzuconą żoną. ~ Dora w Maine

★★★★★

W chwili, gdy wiedziałam, że bez względu na wszystko jestem kochana przez mojego Stwórcę i że On zawsze będzie moim Mężem, miałam ochotę tańczyć na ulicach!!! Moje serce podskoczyło w rytmie, a Jego radość, Jego miłość, Jego pokój jest jak nic, co ktokolwiek lub cokolwiek mogłoby mi kiedykolwiek dać!!! ~ Heather w Massachusetts

★★★★★

Bóg chce, abyśmy żyli w obfitości, ale myślę, że nasze wyobrażenie o tym, czym jest obfitość, może być raczej błędne. To nie jest gromadzenie dóbr. Niektórzy ludzie mają wszystko, co tylko można sobie wyobrazić, ale nadal są rozpaczliwie nieszczęśliwi. Nie, to jest życie w Jego obfitej miłości, że bez względu na to, co masz lub co dostajesz, to i tak ci wystarczy. O to właśnie chodzi w życiu w Jego obecności.

Obfitość oznacza przepełnienie, kiedy jesteś przepełniona, wtedy możesz również dawać z obfitości swojego serca. Nie tylko rzeczy materialne, ale także, i co najważniejsze, z serca. Radość, którą mamy w Panu może być przekazana komuś innemu, jesteśmy Mu to winne, aby inni również doświadczyli Jego miłości, miłosierdzia i dobroci.

Ostatecznie życie w obfitości okazuje się nie być tym, po co przybyłaś do tej służby. Być może myślałaś, że odzyskanie ukochanej osoby sprawi, że twoje życie znów będzie pełne. Ale to życie, które On zamierzył, sprawi, że twoje życie znów będzie pełne.

Znalezienia życia w obfitości nie polega na poddaniu się, ale na oddaniu... oddaniu swojego życia i każdego innego, kto dotyka twojego życia, Jemu. Chodzi o to, by żyć pełniejszym życiem, by ta pełnia się przelewała i byś mogła przez Jego Ducha wzbogacać życie innych.

Znalezienia życia w obfitości pokaże ci, w jaki sposób On zawsze pomagał tym, którzy w Niego WIERZYLI i Mu UFAJĄ. Możesz naprawdę zacząć komuś ufać dopiero wtedy, gdy wiesz o tej osobie bardzo dużo. Ta książka nauczy cię więcej o Nim i o tym, kim On jest.

Jest tak wiele książek, które uczą nas tak wielu rzeczy, ale żadna z nich nie ma znaczenia, jeśli nie uczą nas, jak żyć życiem w obfitości. Poradniki uczą, jak pomóc sobie, ale ta książka uczy nas, jak On nam pomaga.

Znalezienia życia w obfitości nie chodzi o ciebie, ale o Niego. Kiedy zaczynałyśmy tę podróż, skupiałyśmy się na tym, czego same chciałyśmy. Potem zrozumiałyśmy, że to jest to, czego On chce. Dzięki osobistym doświadczeniom Michelle, możesz o wiele lepiej zrozumieć Jego drogę i postawić się w wielu z tych scenariuszy. Tak, że pewnego dnia ty też możesz napisać książkę.

Życie w obfitości polega na zwycięskim życiu bez względu na okoliczności, w jakich się znajdujemy. Że w końcu wszystko wyjdzie na dobre. Bez względu na to, jak źle się wydaje. Nawet, jeśli stoisz plecami do morza czerwonego, to droga zostanie dla ciebie otwarta. Przez Niego i tylko przez Niego. Nikt inny nie może tego dla ciebie zrobić, tylko On może i zrobi to.

Przekonasz się, że Bóg nie tylko pracuje nad twoim małżeństwem podczas tej podróży, ale także działa w twoim życiu. On urzeczywistnia marzenia, które mogłaś mieć nawet jako dziecko. Przez moc Jego wyciągniętej ręki, On może uczynić wszystko. Bądź zdumiona i zaskoczona, że dzieje się to wokół ciebie właśnie teraz.

Znalezienia życia w obfitości daje nam wskazówki, dlaczego pewne rzeczy nam się przytrafiają, a także jak radzić sobie z sytuacjami. Szczególnie w sytuacjach, które wydają się nam niesprawiedliwe. Bóg wykorzystuje te sytuacje dla naszej korzyści. Ale tylko wtedy, gdy poprosimy Go o wskazówki i nie będziemy sami robić tego, co nam się podoba. Przyjmij życie w obfitości przez Niego, a nigdy nie będziesz się wstydzić.

W miarę jak przechodziłam przez większość rozdziałów tej książki i widziałam zmiany w sobie, gdzie rzeczy, które były ważne w mojej podróży na początku, teraz wydają się o wiele mniej ważne. Odkryłam coraz bardziej, kim On naprawdę jest i jak Bóg działa. Fascynujące jest czytanie o próbach, przez które przeszła Michele i o tym jak wyszła z nich zwycięsko. O Niebiański Mężu, Ty jesteś wierny. ~ Mercy w Botswanie

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie chodzi o to, aby wiedzieć więcej ,,o” Nim, na czym skupia się większość kościołów. Ty i ja nie potrzebujemy więcej historii o Nim, ale by poznać Go osobiście, co oznacza, że On będzie znał również ciebie! Najlepszym sposobem, najłatwiejszym sposobem, w jaki większość kobiet znajduje Go w ten sposób, jest czytanie książki Znalezienia życia w obfitości. Jest za darmo!

blushing_bride

Zostanie Jego Oblubienicą—Jego Kościołem