blushing_bride

Sevgi mi arıyorsunuz?

Herkes size bunun umutsuz olduğunu mu söylüyor?
Size sevgi mi vaat edildi?
Benim için bile gerçek sevgi var mı?

Evet! Sonunda sonsuz sevgi var!

Be Inspired daily📌

📌 LOVE BLOG

📌 Encouraging Women Blog


Her kadın sevilmek ister,
Her kadın sevilmeyi hak eder,
Ama çok azı aradığı sevgiyi bulur,
Neden?

Bugün onu yaşamaya başladığınız gün!

 

Sonunda sevgi!!

 

"​​Ama sonsuz sadakatle sana sevecenlik göstereceğim"

 

LoveAtLast.ORG

Gittiğim her ülkede, bana yürek burkan kişisel hikayelerini anlatan kadınlarla konuştum. Sayısız kadının birçok yıkıcı ve doyumsuz ilişkiyi anlattığını duydum. Genç, yaşlı, zengin, fakir, güzel ve çirkin olduğuna inanan her etnik kökenden kadınlar.

Kim olursanız olun, gerçek şu ki, aşkı deneyimlemek için bir veya birkaç erkeğe bakarsanız, hayal kırıklığına uğrarsınız ve çoğu zaman mahvolursunuz. Şu anda bekar, ayrılmış, boşanmış, yeniden evlenmiş, dul veya harika bir kocayla evli olabilirsiniz. Hemen hemen tüm kadınlar sevilmediklerini, yanlış anlaşıldıklarını hissederler ve bunu değiştirecek herhangi bir erkeğe ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu konuşmanın veya açıklamanın hiçbir miktarı yoktur.

İlişki durumunuz ne olursa olsun, hiçbir erkek, hiçbir kadın, hiçbir insan(lar) tüm ihtiyaçlarınızı karşılayamaz, tüm arzularınızı yerine getiremez ve ruhunuzun derinliklerinde sevildiğini hissetmenize yardımcı olamaz. ​​Bunu yapabilecek TEK kişi var, kalbinizde giderek daha da derinleşen, daha boş ve çaresiz kalan boşluğu doldurabilecek TEK kişi. Kalbin taşana kadar kalbini sevgisiyle doldurmayı özleyen.

Bugün kadınlar, daha önce hiç olmadığı kadar, herkes tarafından sürekli olarak yalanlanmaktadır. Ne istediklerini, neye ihtiyaç duyduklarını, bir partnerden ne istediklerini açıklamaları ve nihayetinde onu elde etmelerini talep etmeleri söylendi. İstediklerini elde edemezlerse, yeni birini bulmaya teşvik edilirler.

Ben, bir kere katılıyorum - devam edin - YUKARI!

Havada süzülüyormuşsunuz gibi, kalbinizin uçabileceğini hissedene kadar yukarı doğru hareket edin!

Bundan sonra olacaklar hayatınızı değiştirecek çünkü bu aşkı bir kez yaşadığınızda, şu anki durumunuz ne olursa olsun, içinde bulunduğunuz ilişkiyi hiç değiştirmeden, sanki havada süzülüyormuşsunuz gibi kalbinizin uçtuğunu hissedeceksiniz. Sonunda ilk kez gerçek, sonsuz, dizginsiz sevgiyi yaşayacaksın!

Bunu söylüyoruz çünkü biz (hizmetçiler ve Teşvik Edicimiz gibi birçok sitemizin her yerine övgülerini gönderen herkes) sonunda gerçek, sonsuz, dizginsiz sevgiyi deneyimledik!

Sevgi o kadar derindir ki, kalplerimizin yükselmesine neden olur, ❤️‍🩹 kalplerimiz düzelmeye başlar, öyle ki artık kimsenin sevgisine "ihtiyacımız" kalmaz. Sevgimizi verebilmemiz, etrafımızdaki

"Korkma, ayıplanmayacaksın,

 

Utanma, aşağılanmayacaksın.

 

Unutacaksın gençliğinde yaşadığın utancı,

 

Dulluk ayıbını artık anmayacaksın.

 

Çünkü kocan, seni yaratandır.

 

O'nun adı Her Şeye Egemen RAB'dir,

 

İsrail'in Kutsalı'dır seni kurtaran.

 

O'na bütün dünyanın Tanrısı denir."

 

Tanrın diyor ki, "RAB seni terk edilmiş,

 

Ruhu kederli bir kadın,

 

Genç yaşta evlenip sonra dışlanmış

 

Bir kadın olarak çağırıyor:

Her birimiz terk edildik, görmezden gelindik, ihmal edildik. Sadece istediğimiz değil, ihtiyaç duyduğumuz sevgi ve anlayış, sevgi ve anlayış eksikliğine üzüldük! Utanç dolu bir mücadele veriyoruz.

Sevgili arkadaşım, dünyada böyle hissetmeyen tek bir kadın yok, ama bugün hayatın değişecek, bu yüzden O'nun sana söylediklerini okumaya devam et çünkü daha da iyi olacak!

"Utanç yerine iki kat onur bulacaksınız, aşağılanma yerine payınızla sevineceksiniz, böylece ülkenizde iki kat mülk edineceksiniz; sevinciniz sonsuz olacak. Çünkü ben RAB adaleti severim, nefret ederim soygun ve haksızlıktan. Sözümde durup hak ettiklerini verecek, onlarla ebedi bir antlaşma yapacağım."

Bunu yaşadığınızda ne söyleyeceğinizi hayal edebiliyor musunuz? Söyleyeceksin...

"RAB'de büyük sevinç bulacağım, Tanrım'la yüreğim coşacak. Çünkü çelenkle süslenmiş güvey gibi, takılarını kuşanmış gelin gibi, bana kurtuluş giysisini giydirdi, beni doğruluk kaftanıyla örttü. Toprak filizlerini nasıl çıkartır, bahçe ekilen tohumları nasıl yetiştirirse, Egemen RAB de doğruluk ve övgüyü bütün ulusların önünde öyle yetiştirecek."

Bütün bunlar nasıl oluyor?

Tüm istediğim Sensin • Tüm ihtiyacım olan Sensin • Yaşadığım her şey Sensin!

Hepimizin yaratılışının nedeni Tanrı ile paydaşlık içinde olmaktır. Kocam tarafından terk edildikten sonra, Adem ve Hanok gibi Tanrı ile yürümeyi ve Musa'nın yaptığı gibi O'nu yüz yüze görmeyi ruhumun derinliklerinde özlem duymaya başladım, ama bunu nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bu yüzden Tanrı'dan bana nasıl olduğunu göstermesini istedim, çünkü gökten inen bilgelik ve O, dileyen herkese bilgelik verecektir.

Tanrı kalbimi duydu ve bir pastör kilisemizi ziyaret ettiğinde ve sokaklarda yaşayan ve ölmekte olan küçük bir kızın hikayesini anlattığında "işe yaramaz sözler değil, değerli sözler söylersen" keşfettim. Hindistan'dan ABD'ye dönmesi için çağrılan pastör, bu küçük kıza veda ederken, onu son kez canlı göreceğini biliyordu. Ona sarıldığında, "Benim için üzülmene gerek yok, çünkü Rab bende. Tek ihtiyacım olan O. O her şeydir. İhtiyacım olan her şeye sahibim." Bu hikayeyi ikinci kez duyduğumda tıkladı ve mesajı hayatımı sonsuza dek değiştirdi!

Rab'be tüm istediğimin O olduğunu, ihtiyacım olan her şeyin O olduğunu ve O'na sahip olsaydım, ihtiyacım olan her şeye sahip olduğumu söylemeye başladım!

Ben söyledikçe o daha çok hayatımın sevgiyi oldu. Konuşmaya devam ettiğim şey çok geçmeden kalbimde olan oldu! Sonra, başıma belalar geldiğinde, Rab'be tüm istediğim ve ihtiyacım olanın O olduğunu ve hemen, bana karşı gelen her şeyin artık önemli olmadığını ve acısını ve üzerimdeki etkisini kaybettiğini söylerdim.

Bu zihniyet, sadece zorluklara dayanmakla kalmayıp, imtihan ne kadar zor olursa olsun, bana gelen yıkımın üstesinden gelmek için kalbimi değiştirdi. İşte bu tür krizlerin ortasında, siz de tarif edilemez ve anlatılamayacak bir neşenin doruklarına çıkarılacaksınız!

Tanrı'ya ve O'nun sevgisine sahip olacaksınız, tıpkı ölmekte olan bu küçük kızın O'na sahip olduğu ve benim O'na şimdi nasıl sahip olduğum gibi. Bu yeterince neşe olmasaydı, size bütün bunlar da verilecektir, çünkü bu hikayenin daha fazlası var. Pastör döndüğünde ölmek üzere olan o küçük kızın  iyileştiğini ve sağlıklı olduğunu gördü!! Tanrı'nın tamamına sahipti ve yaşamak için ihtiyaç duyduğu her şey O'ydu. Senin için de benim için de aynı!

Ölmesem de, kocam beni başkası için terk etse de, boşansa da, dağlarca borçla, bir ev dolusu çocukla, hiçbir gelirim olmadan, yoksulluk zihniyetiyle kalsam da, Ben de Tanrı'ya sahiptim ve bolluk içinde yaşamak için ihtiyacım olan her şey O'ydu!

"Hırsız ancak çalıp öldürmek ve yok etmek için gelir. Bense insanlar yaşama, BOL yaşama sahip olsunlar diye geldim."

Bunu okumanın susuzluğunuzu ve Kocanızın size vermeyi özlediği sevgiden daha fazlasına sahip olma, O sizin istediğiniz ve ihtiyacınız olan her şey olurken Rab'bi kişisel ve yakından tanıma arzunuzu nasıl artırdığını umuyorum. Tanrı'nın ellerini tutun ve hemen diğer her şeyi, tüm yüklerinizi ve korkularınızı bırakacaksınız!

Beklemeyin. Şimdi durun ve Rab'be tüm istediğinizin O olduğunu, ihtiyacınız olan her şeyin O olduğunu ve O'na sahipseniz her şeye sahip olduğunuzu söyleyin. Then whenever anything tries to come against you say these same words:

Tüm istediğim Sensin
Tüm ihtiyacım olan Sensin
Sana sahip olduğumda, HER ŞEYE sahibim!

Ne olduğu artık önemli olmayana kadar tekrar tekrar söyleyin.

Bu sözleri her sabah uyandığınızda ve gece başınızı yastığa koyduğunuzda söyleyin. Araba sürerken, yürürken, koşarken veya egzersiz yaparken bunları yüksek sesle, kalbinizden söyleyin.

Yakında bu bilgi kalbini dolduracak ve hiçbir şey incitmeyecek, hiçbir şey seni parçalamayacak ve hiçbir şey seni sarsamayacak.

Sevgili arkadaşım, eğer inciniyorsan, dağılıyorsan, sarsılıyorsan ya da titriyorsan, o zaman Rab'be daha fazla ihtiyacın var demektir.

Sevgilim, Tanrı'dan daha fazlasını bulmak için sadece Kutsal Kitap'ını okuman ya da Kutsal Yazılardan alıntı yapman yetmez, Tanrı'nın daha fazlası O'nunla yakınlıkta bulunur.

Kaybedecek neyin var?

 

Kazanmak için her şeye sahipsiniz!

 

Yaşadıklarımızı keşfedin!!

İyileşme Toplantısı

Bize katılmayı düşünün

İyileşme Toplantısı

RF-USA-LOGO-SQ-300x300
Rear view asian group business people working remote video conference calling and meeting online teamwork discuss consulting from home on desk workplace computer screen home office.