Zostań ewangelistką Zostań ministerZostań modlitewną wojowniczką  Zostań budowniczką mostu

 

Estery 4:14— ,,A kto wie, czy nie na tę właśnie chwilę dostąpiłaś godności królestwa?”

Jesteśmy tak podekscytowane, że przyszłaś i przekonałaś się, jak łatwo jest zostać Minister! Czy wiesz, że jest to jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH aspektów bycia jednym z Jego naśladowców!! Coś co tak niewielu wierzących kiedykolwiek robi?

Marka 16:15 (SNP)— ,,I [Jezus] powiedział im: Idźcie do najdalszych zakątków świata i głoście tam dobrą nowinę wszystkim bez wyjątku.”

Mateusza 28:18-20 (SNP)— ,,A Jezus podszedł i zwrócił się do nich w tych słowach: Otrzymałem wszelką władzę w niebie i na ziemi. IDŹCIE WIĘC i pozyskujcie uczniów [wyznawców] pośród wszystkich narodów, uczcie przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem.“

Mateusza 4:18-20 (PLNT)— ,,Pewnego dnia, idąc brzegiem Jeziora Galilejskiego, zauważył dwóch braci, Szymona, zwanego Piotrem, i Andrzeja. Zarzucali sieci, bo byli rybakami.—Chodźcie ze Mną!—zawołał do nich. —Uczynię was rybakami ludzi! Bez wahania rzucili sieci i poszli z Nim.”

Wierzymy, że jesteś tutaj tak jak my, ponieważ usłyszałaś, jak On cię woła. Poczułaś jakieś poruszenie w swoim sercu i zastanawiałaś się, czy jesteś gotowa, aby rozwinąć się i rozpocząć własną służbę online.

Daj nam chwilę, aby pokazać ci, jak łatwo jest służyć bezpośrednio z twojego laptopa!

Izajasza 6:8— Potem usłyszałem głos Pana mówiącego: ,,Kogo poślę i kto nam pójdzie?” Wtedy odpowiedziałem: ,,Oto jestem, poślij mnie!” Ale najpierw...

Dlaczego mamy pewność, że jesteś wykwalifikowana?

BÓG już cię powołał i przeprowadził cię przez najtrudniejszą część twojej podróży - kiedy cię tu przyprowadził - gdzie znalazłaś nadzieję. Wieczna Miłość. Potem powoli pomógł ci przejść od stanu kryzysu i beznadziejności do zobaczenia, że jest to podróż, którą chce, abyś odbyła z Nim.

  • Posługa to po prostu pomaganie innym kobietom znaleźć tę samą drogę do nadziei.

To po prostu wyciągnięcie ręki i podzielenie się tym, przez co On cię do tej pory przeprowadził w twojej podróży i zachęcenie (lub dodanie odwagi) innym kobietom, które przechodzą przez coś podobnego.

Twoje świadectwo - dokładnie tam, gdzie jest dzisiaj - może rozpalić ogień nadziei u kobiet, które czują się pełne rozpaczy i beznadziejności - pokazując im, że trzymanie Jego ręki, w ten sam sposób w jaki ty ją trzymasz, jest sposobem na ucieczkę lub przynajmniej przeprawieniem się na na drugą stronę.

,,Nie nawiedziła was pokusa inna niż ludzka. Lecz Bóg jest wierny i nie pozwoli, żebyście byli kuszeni ponad wasze siły, ale wraz z pokusą da wyjście, żebyście mogli ją znieść.” 1 Koryntian 10:13

Jak możesz mi pomóc zostać Minister i pomagać kobietom, które wołają o nadzieję w tej samej lub podobnej sytuacji, którą On pomaga mi przejść?

#1 Uzyskaj Motywację, Zostać Zainspirowana

Kobiety, takie jak ty, wyciągają rękę i odpowiadają na wołania, które On słyszy. Po prostu dzielą się raportami pochwalnymi o tym, jak Pan ich używa, prowadząc ich do kobiet, które desperacko pragną nadziei. Śledź #wspólnota, aby być świadkiem pasji do usługiwania kobietom podczas używania swojego NI „Nowego Imienia” do ewangelizacji oraz swojej nowej Strony na Facebooku, aby służyć kobietom, które desperacko pragną Nadziei! BNN-EV#

#2 Bądź Gotowa, Przygotuj się!

Każdy z naszych kursów jest stworzony nie tylko pomóc konkretnej kobiecie w kryzysie, ale także nauczyć cię, jak służyć innym kobietom. Każdy kurs ma na celu czytanie i pisanie dziennika, robiąc jedną lekcję, dając każdej z nich czas na wniknięcie w serce i odnowienie umysłu. Przechodząc przez każdy z naszych Kursów: Kurs 1, 2 i 3, możesz w dowolnym momencie, w którym czujesz się najbardziej przekonana - zacząć wyciągać rękę i zachęcać inne kobiety!

#3 Szybsza Ścieżka

Aby wcześniej zacząć pomagać innym kobietom, zachęcamy do przeczytania:

“Poszczenie Facebooka” i Duchowy Kamień Milowy #3: Poszczenie Facebooka

Po co Odpuszczać i Pościć od używania Facebooka, skoro jest to platforma dla naszej Internetowej Służby?

Facebook, podobnie jak internet, może służyć do wszelkiego rodzaju zła. Wiele kobiet nadal szuka informacji na temat swojego męża ZM i IK na FB, co jest tylko jednym z powodów, dla których zachęcamy cię do odpuszczenia.

Kiedy uzależnienie od mediów społecznościowych wyjdzie z twojego systemu, prosząc Go przez cały post, aby używać FB do dobrego (Rzymian 8:28), wtedy nadejdzie czas, aby użyć go do DOBREGO rozpoczynając własną SI (Służbę Internetową).

Korzystanie z mediów społecznościowych, takich jak Facebook, to najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie służby w zaledwie Jeden Dzień. Stajesz się punktem kontaktowym, aby połączyć ich ze wszystkimi zasobami, które ci udostępniamy - aby udostępnić je na swojej Stronie FB, używając nowej nazwy NI Nowego Imienia.


Twoja
Platforma SMS na Stronie Facebooka

Zamiast zachęcać kobiety do interakcji z tobą, używając strony FB, możesz przyciągnąć kobiety, które już piją z zanieczyszczonych studni FB.

Strona na Facebooku jest publiczna i dzięki tej platformie możesz wskazać wszystkim na WiecznaMilosc.com i posty na blogu Zachęcenie.

Po pokonaniu przeszkody polegającej na odpuszczeniu i Poszczeniu Facebooka na tak długo, aby móc bezpiecznie ponownie używać mediów społecznościowych - tym razem do DOBREGO (Rzymian 8:28) - jesteś gotowa, aby zrobić następny krok.

Zrób PIERWSZY krok w kierunku własnej Służby, Stając się Budowniczką Mostu.

ZAUWAŻ TEŻ, że Bóg nie prosi cię o rozpoczęcie służby od zera, przygotowałyśmy bardzo ŁATWE kroki, aby mieć niesamowicie zachęcającą i potężną służbę. 

Czy Zaczęłaś Już Pomagać Kobietom?

Jeśli przesyłałeś raporty pochwalne, pochwały za pokonywanie przeszkód (nawet przeszkód, które nie zostały jeszcze wymienione) lub złożyłaś swoje świadectwo przywróconego małżeństwa i zostało użyte na naszym blogu Zachęcenie, możesz po prostu udostępnić swój unikalny #TAG, który pozwala kobietom, aby usłyszeły twoje świadectwo i śledziły pochwały, które złożyłaś! Podobnie jak https://rmiew.net/tag/tiara/

Nie Czekaj aby Stać się Budowniczką Mostu.

Zrób twój Pierwszy Krok: Kliknij tutaj, aby odkryć Twoje Nowe Imię