Zostań ewangelistką Zostań ministerZostań modlitewną wojowniczką • Zostań budowniczką mostu

,,A kto wie, czy nie na tę właśnie chwilę dostąpiłaś godności królestwa?” Estery 4:14

Cieszymy się, że możemy powitać cię jako NOWĄ ewangelistkę! To jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH aspektów bycia jednym z Jego wyznawców!!

,,,I [Jezus] powiedział im: IDŹCIE do najdalszych zakątków świata i głoście tam dobrą nowinę wszystkim bez wyjątku” Marka 16:15 (SNP)

,,A Jezus podszedł i zwrócił się do nich w tych słowach: Otrzymałem wszelką władzę w niebie i na ziemi. Idźcie więc i pozyskujcie uczniów pośród wszystkich narodów, uczcie przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem” Mateusza 28:18-20 (SNP)

,,Pewnego dnia, idąc brzegiem Jeziora Galilejskiego, zauważył dwóch braci, Szymona, zwanego Piotrem, i Andrzeja. Zarzucali sieci, bo byli rybakami.—Chodźcie ze Mną!—zawołał do nich. —Uczynię was rybakami ludzi! Bez wahania rzucili sieci i poszli z Nim” Mateusza 4:18-20 (PLNT)

Więc skoro odpowiedziałaś Panu, chcemy pomóc ci wiedzieć, dokąd cię posyła!

,,Potem usłyszałem głos Pana mówiącego: Kogo poślę i kto nam pójdzie? Wtedy odpowiedziałem: Oto jestem, poślij mnie!” Izajasza 6:8

1. Czas IŚĆ, dzielić się DOBRĄ NOWINĄ

Ewangelizuj ONLINE! Rozpocznij swoją własną SMS „Służbę na mediach społecznościowych!”

Nigdy wcześniej nie było możliwe PÓJŚCIE do WSZYSTKICH narodów, siedząc po prostu przy laptopie i szukając kobiet, które wołają o pomoc w swoich małżeństwach. Miejsce, w którym ŁATWO znajdziesz te kobiety, jest w mediach społecznościowych, budując twoją własną służbę na mediach społecznościowych!!

Świadectwo

„Musiałam wiedzieć, czy Bóg zamierza przywrócić moje małżeństwo, czy nie. Wątpiłam, czy to zrobi, ponieważ słyszałam od wszystkich, że „być może Bóg przygotowywał dla mnie lepszego mężczyznę”, więc moje emocje i myśli były podzielone. Czy powinnam się modlić o przywrócenie mojego małżeństwa, czy modlić się o nowego męża, który bardziej mi odpowiada? W środku rozpaczy modliłam się do Boga i prosiłam. Błagałam Go, aby mi pokazał, ponieważ chciałam przywrócić moje małżeństwo, ale potrzebowałam wiedzieć, czy Bóg też tego chciał.

W tym czasie mojego męża nie było już od dwóch miesięcy i ból mnie zabijał. To właśnie wtedy, w odpowiedzi na modlitwę, odkryłam RMI. Miła kobieta z innego stanu, której nawet nie znałam, zobaczyła moją prośbę modlitewną i wysłała mi wiadomość z linkiem HopeAtLast.com (WiecznaMilosc.com) i rozdziałem 1 książki: „Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo”! Nie mogłam w to uwierzyć, kiedy przeczytałam to przesłanie, Bóg mi odpowiedział, Alleluja! Słyszał mnie, kiedy się modliłam i potwierdzał, czego dla mnie chce. Chciał przywrócić moje małżeństwo: był bardzo jasny!

W środę wieczorem...mój ZM wysłał mi wiadomość z pytaniem, czy może wrócić do domu. Od razu odpisałam: „Tak, oczywiście”. To Bóg przyprowadził mojego ZM do domu, a nie ja!”.

Kim właściwie jest ewangelista?

Większość z nas zna pastora lub kaznodzieję, ale ewangelista to po prostu każda osoba, którą BÓG przeprowadził przez coś trudnego, aby pomóc w podzieleniu się ich podróżą, żeby zachęcić (lub dodać odwagi) innym osobom, które przechodzą przez coś podobnego. Ewangelista, który jest w stanie rozpalić ogień nadziei - aby pomóc innym, którzy są w podobnej dolinie, podobnym kryzysie, którzy mają podobne poczucie rozpaczy i beznadziejności - pokazując im, że trzymanie Jego ręki jest sposobem na ucieczkę lub na co najmniej przedostanie się na drugą stronę.

,,Nie nawiedziła was pokusa inna niż ludzka. Lecz Bóg jest wierny i nie pozwoli, żebyście byli kuszeni ponad wasze siły, ale wraz z pokusą da wyjście, żebyście mogli ją znieść” 1 Koryntian 10:13

NIE oznacza to dopiero po tym, jak będziesz miała świadectwo PRZYWRÓCONEGO małżeństwa, ale TERAZ, ponieważ znalazłaś nadzieję, znalazłaś pokój, który przewyższa wszelkie zrozumienie i wiele, wiele sposobów, w jakie zostałaś przemieniona przez Jego miłość i Jego prawdę!!

Jak możesz mi pomóc zostać ewangelistką - pomagając wołającym o nadzieję kobietom

w tej samej lub podobnej sytuacji, przez którą On pomaga mi przejść?

Uzyskaj motywację; Zostać zainspirowana

Kobiety, takie jak ty, wyciągają rękę i odpowiadają na wołania, które On słyszy. Po prostu zaczęły swoją własną służbę na mediach społecznościowych dzieląc się raportami pochwalnymi o tym, jak Pan ich używa, prowadzi ich, z kobietami, które desperacko pragną nadziei. 

Dołącz do jednej z naszych wielu wspólnot Zachęcających Kobiet!

Wkrótce będziesz gotowa do oddzielenia się i rozpoczęcia własnej!!

Kiedy już to zrobisz, koniecznie podziel się własną historią - zainspiruj inne kobiety, które będą mogły: „Idźcie do najdalszych zakątków świata i głoście tam dobrą nowinę wszystkim bez wyjątku” (Marka 16:15), ponieważ była to ostatnia rzecz, jaką nam powiedział, aby kontynuować dla Niego.

Zrób PIERWSZY krok w kierunku własnej służby, stając się Budowniczką mostu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o twoim nowym imieniu i nazwie służby

Jaka jest twoja pasja? Pozwól, że ci pomożemy - odkryć twoje „nowe imię” ORAZ „własną służbę”

Jeśli chcesz tylko odkryć swoje NI, wypełnij ten krótszy formularz.

Upewnij się, że najpierw zainwestowałaś w swoją służbę, przechodząc przez nasze kursy i dzienniki - w ten sposób dowiesz się, czy On cię powołał i w jakim kierunku cię prowadzi.

Odkryj twoje „nowe imię” ORAZ „własną służbę”

PROSIMY bądź ostrożna

Po pierwsze, są kobiety, które są bardzo wściekłe i mogą nie być gotowe na pomoc. Chcesz szukać kobiet, które są załamane, zdesperowane i zainteresowane pomocą - a nie kobiety kłótliwej, która wciąż wyładowuje się werbalnymi wymiotami i zawstydza swojego męża.

*Jednakże, jeśli to właśnie tam byłaś, kiedy znalazłaś RMIZK i czujesz, że do takich osób On cię wzywa, żebyś im służyła, to idź za Jego prowadzeniem.

Niemniej jednak będzie wiele kobiet, szczególnie kobiet kłótliwych, które mogą odpisać, chcąc dowiedzieć się więcej, a jeśli tak, po prostu wyślij je na WiecznaMilosc.com i daj im znać, że mogą wypełnić formularz oceny małżeństwa i uzyskać wszystkie niezbędne materiały za DARMO.

Chcemy, abyś była ostrożna i uważała - jeśli zostaniesz wciągnięta w dyskusję, możesz nie dać im tego, co „chcą” usłyszeć, a często może to przekształcić się w formę poradnictwa, przez co wtedy nigdy nie spotkają Potężnego Doradcy.

Mądra kobieta ,,w niezniszczalnej ozdobie łagodności i spokoju ducha, który jest cenny w oczach Boga” 1 Piotra 3:1-2.

,,Nawet głupi, gdy milczy, uchodzi za mądrego, a kto zamyka swoje wargi – za rozumnego” Ks. Przyszłów 17:28

Bądź gotowa udzielić odpowiedzi

,,...Bądźcie zawsze gotowi udzielić odpowiedzi każdemu, kto domaga się od was uzasadnienia waszej nadziei, z łagodnością i bojaźnią. Miejcie czyste sumienie, aby za to, że mówią o was źle, jak o złoczyńcach, zostali zawstydzeni ci, którzy zniesławiają wasze dobre postępowanie…” 1 Piotra 3:15-16

Po prostu przedstawiaj kobietom Jego prawdę, Jego miłość i Jego odpowiedzi, spotkają się z Nim i doświadczą Jego miłości - więc proszę, mów bardzo mało, coś, co przygotujesz z wyprzedzeniem, na przykład:

WiecznaMilosc.com jest miejscem, w którym znalazłam nadzieję dla mojego małżeństwa...Znalazłam nadzieję i pokój i przeczytałam tak wiele zachęcających świadectw o beznadziejnych małżeństwach, które zostały przywrócone po niewierności i zdradzie. Nie poddawaj się, ani nie pozwól, by cię to pochłonęło! ~ Twoje NI „nowe imię”

  • Jeśli nie masz swojego NI „nowego imienia”, KLIKNIJ TUTAJ, aby odkryć NI „nowe imię”, które On ma dla ciebie, którego będziesz używała, przesyłając raporty pochwalne i siejąc nadzieję online.

Następnie, jeśli ktoś prosi o więcej, po prostu skopiuj i wklej coś takiego:

Cieszę się, że zapytałaś, na WiecznaMilosc.com oferują BEZPŁATNĄ ocenę małżeństwa, która pomoże odpowiedzieć na twoje pytanie, a otrzymasz także bezpłatne eBooki i filmy do obejrzenia...jeśli chcesz, mogę wysłać ci rozdział 1 książki, która da ci wiele nadziei! ~ twoje NI

Niestety, większość kobiet, które wypełniają ocenę małżeństwa, chcą po prostu wyładować złość lub porozmawiać o swoich problemach, ale nigdy nie odkrywają niczego, co naprawdę im pomoże. Więc ponownie, pamiętaj, aby odesłać ich do WiecznaMilosc.com, aby mogły wypełnić kwestionariusz oceny małżeństwa, żeby otrzymać bezpłatne materiały (po prostu skopiuj i wklej powyższe oświadczenie).

Chcemy również, abyś była ostrożna, ile CZYTASZ w każdym poście. Niestety, niektóre kobiety dzielą się rzeczami, którymi nigdy nie powinny się z nikim dzielić, więc po prostu przejrzyj posty i poproś Pana, aby poprowadził cię do kogo chce wyciągnąć rękę i pomóc. Jeśli przeczytasz tylko na tyle daleko, by zobaczyć, że potrzebują pomocy małżeńskiej, a następnie przestaniesz czytać, a potem opublikujesz swoją odpowiedź, ochronisz swój umysł i serce przed szczegółami, które mogą przeszkadzać w twoim własnym przywróceniu.

* Jeśli przeczytasz post od mężczyzny, obie strony internetowe (MarriageHelpOnline.com i HopeAtLast.com) mają również pomoc dla mężczyzn.

** Kiedy widzisz post od mężczyzny, uważaj, aby NIE publikować swojego imienia i nazwiska oraz aby strona NIE zawierała twojego adresu email. „Bądźcie trzeźwi [trzeźwo myślący], czuwajcie, bo wasz przeciwnik, diabeł, jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożreć" 1 Piotra 5:8.

Dlaczego NI „nowe imię”?

Korzystanie z NI pozwala ci odwrócić skupienie z siebie na innych. Tak więc, jako ewangelistka, przebyłaś wystarczająco daleko w swojej Podróży Przywrócenia, aż zostałaś duchowo uzdrowiona, dostatecznie wyszkolona, a teraz twoim celem i powołaniem dla twojego życia jest pomaganie innym kobietom, bardziej niż sobie.

Miną czasy, kiedy chwaliłaś się, zazdrościłaś lub rozmawiałaś o bzdurach, zamiast tego posiadanie NI pomoże ci publikować modlitwę i pomoże ci usługiwać innym kobietom. Jednak trzeba to zrobić dyskretnie, używając NI, jako nowa, mądrzejsza kobieta!

Tak jak Bóg zmienił Saraj w Sarę, Abrama w Abrahama, Szymona w Piotra, tak i tobie zostanie nadane nowe imię, które pozwoli ci być transparentną i prawdziwą, bez przynoszenia wstydu dla rodziny i bez zwracania uwagi na siebie.

Twoja WŁASNA służba

Czy znalezienie nazwy pomogłoby ci w rozpoczęciu służby? Często Erin mówi, że On pomaga jej nadawać tytuły książek, nie tylko dla niej samej, ale tak jak zrobiła to dla Michele, takich jak Mentalność ubóstwa lub Przenoszenie gór. Nawet Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo, co mówiła, kiedy spotykała kobiety - zostało jej to dane na długo przed tym, jak On przywrócił jej małżeństwo!

Może to być tylko jedno słowo oparte na szczególnym wersecie biblijnym, na przykład nasze pierwsze misje, Caritas Radiantes. Nazwa tłumaczy się jako ,,Rozpromienione małe twarze” („Radiant Little Faces”) na podstawie Psalmu 34:4-5: „Szukałem PANA, a on mnie wysłuchał i uwolnił od wszystkich mych trwóg. Spojrzeli na niego i rozpromienili się, a ich oblicza nie doznały wstydu”.

Ponownie, dowiedz się więcej i odkryj swoje NI i

TWOJĄ wyjątkową służbę dla kobiet 

Czy już zaczęłaś pomagać kobietom?

Jeśli przesyłałaś raporty pochwalne, pochwały za pokonywanie przeszkód (nawet przeszkód jeszcze nie wymienionych) lub świadectwo przywróconego małżeństwa i zostało użyte na naszym blogu Zachęcenie, możesz udostępnić swój unikalny tag, który pozwoli kobietom usłyszeć twoje świadectwo!

,,Nie czyńcie nic z kłótliwości ani z próżnej chwały, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie. Niech każdy dba nie tylko o to, co jego, ale i o to, co innych” Filipian 2:3-4

,,Myślcie nie o tym, jak się wybić kosztem innych lub zaspokoić własną próżność, ale raczej w pokorze uważajcie jedni drugich za ważniejszych od siebie. Niech każdy dba nie tylko o to, co jego, lecz i o to, co cudze” Filipian 2:3-4 SNP

,,Nie drażnijcie się nawzajem i nie okazujcie pychy. Przeciwnie, w pokorze uważajcie innych za ważniejszych od siebie i dbajcie o ich sprawy, a nie tylko o własny interes” Filipian 2:3-4 PLNT

Pytanie i odpowiedzi

Jeśli napotkasz kogoś, kto próbuje się kłócić lub kwestionować cokolwiek, pamiętaj o milczeniu.

,,Gdy nie ma drew, ogień gaśnie; tak gdy nie ma plotkarza, ustaje spór” Ks. Przysłów 26:20

,,A jeśli ktoś was nie przyjmie i nie usłucha waszych słów, wychodząc z tego domu albo miasta, strząśnijcie pył z waszych nóg” Mateusza 10:14

Po prostu nic nie mów, po prostu odejdź, tak jak Jezus wyjaśnia w Mateusza 10:14.

,,Moje jarzmo bowiem jest przyjemne, a moje brzemię lekkie” Mateusza 11:30

,,To wszystko przypominaj, zaklinając ich przed Panem, aby się nie wdawali w spory o słowa, bo to niczemu nie służy, tylko prowadzi do zguby słuchaczy” 2 Tymoteusza 2:14