PS123

Jak być POBŁOGOSŁAWIONYM i jak POBŁOGOSŁAWIĆ całą swoją rodzinę!!

Jego obietnica: ,,Błogosławiony człowiek, który… ma upodobanie w prawie PANA i nad jego prawem rozmyśla we dnie i w nocy. Będzie on bowiem jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, które wydaje swój owoc w swoim czasie; jego liść nie zwiędnie i wszystko, co robi, POWIEDZIE SIĘ”!! ,,PS123

Odpuść to, co większość chrześcijan postanawia zrobić - czytanie Biblii przez cały ROK - kiedy TY możesz z łatwością przeczytać całą Biblię w ciągu zaledwie 48 do 96 dni - po prostu słuchając i jednocześnie czytając!

★★★★★ Lota na Florydzie:

Chcę podzielić się tym, jak bardzo jestem wdzięczna za rozpoczęte grup PS123 na Telegramie. Chociaż przeczytałam tak dużo Biblii, zawsze uważałam, że przeczytanie całej Biblii jest zadaniem niemożliwym. To zdumiewające, jak On mnie prowadzi i daje mi specjalny czas z Nim, abym zaczęła nad tym pracować i pozwalała Mu przemawiać do mnie poprzez Swoje Słowo. Postanowiłam przeczytać ją w moim drugim języku, hiszpańskim i prawdą jest to, co powiedział inny członek: „Kiedy czytamy w innym języku, poświęcamy czas, aby naprawdę nauczyć się i wyszukiwać słowa i znaleźć prawdziwe znaczenie tego, co czytamy ”. Jestem w tej podróży z Nim i zachęcam was wszystkich - jeśli jeszcze nie zaczęliście dołączać do grup PS123. Otwórzcie wasze serce i pozwólcie, aby Jego Słowo odnowiło i odbudowało każdą dziedzinę waszego życia.

 

Czy to oznacza, że przeczytam całą Biblię w ROK?

Nie, zachęcamy cię do czytania tak, jak On cię prowadzi. Zaproś przyjaciółki i stwórz grupę PS123, aby zachęcać się i wzmacniać waszą relację z BOGIEM, jednocześnie odrzucając liczne kłamstwa związane z czytaniem Biblii. Po co kroić Biblię, czytając kilka wersetów w jednym czasie, skoro możesz po prostu łatwo przejść przez Biblię - z dużo lepszym zrozumieniem Biblii jako CAŁEJ księgi - po prostu słuchając i czytając!

Twoja grupa PS123 na Telegramie jest również fantastycznym miejscem do gromadzenia i dzielenia się POCHWAŁĄ wraz ze specjalnymi wersetami, które osobiście cię poruszyły - aby zachęcić inne kobiety (dlaczego nie twoje córki: chrześnice, siostrzenice, sąsiadki, współpracowniczki) do dalszego czytania Biblii, Słowa Bożego, z JEGO prowadzeniem każdej z was.

Każda z nas zaczynała od 5 minut rano i wieczorem, co oznacza, że przeczytanie całej Biblii zajęłoby rok. Ale większość z nas odkryła, że On prowadzi nas do stopniowego zwiększania czasu każdego ranka i wieczoru - i jak mówi Erin (poniżej) - oznacza to, że można przeczytać całą Biblię w ciągu kilku tygodni lub kilku miesięcy. PO PROSTU zastępując swoje 30 minut przewijania mediów społecznościowych i być może innego programu telewizyjnego, którego naprawdę nie lubisz ORAZ od którego powinnaś pościć - po prostu wyobraź sobie uczucie, jakie będziesz odczuwać, spędzając tyle czasu z Jego uzdrawiającymi Słowami, które cię obmywają!

Obmyta wodą Jego Słowa

,,Aby go uświęcić, oczyściwszy obmyciem wodą przez słowo

What IS IMPORTANT is that you allow HIM TO LEAD you and not set any rules and "religious" regimes—so you continually increase your intimacy with HIM.

WAŻNE JEST, żebyś pozwalała MU PROWADZIĆ SIĘ, a nie ustalała jakieś zasady i ,,religijne” reżimy, abyś stale zwiększała swoją intymność z NIM.

☊ Posłuchaj, jak Erin dzieli się tym, jak Pan poprowadził ją do stosowania tej metody słuchania i czytania, a potem jak jej mąż Dan wykorzystywał ją do duchowego prowadzenia swojej rodziny każdego ranka i wieczoru.

Na ich farmie, o której przeczytasz w książce Stodołowy kot Macy i Nadzieja na konie, cała ich 9-osobowa rodzina zbierała się, by słuchać i śledzić w swoich Bibliach, jak Alexander Scourby ,,czyta Biblię”, zasiewając miłość do Jego Słowa w sercach ich 7 dzieci.

☊ Posłuchaj, jak Yvonne opowiada o tym, jak zaczęła PS123 z dwójką dzieci i jak skonfigurowała aplikację YouVersion dla swojej teściowej - oraz o swoich planach stworzenia własnej grupy PS123 na WhatsApp dla 3 pokoleń!!

Pobierz aplikację

Zacznij sama stosować tę metodę, a następnie z dziećmi PODCZAS nieobecności męża - tak, że kiedy wróci i zobaczy swoją rodzinę, nie tylko przyłączy się do niej, ale usłyszy, jak cała jego rodzina jest chętna, aby zajął należne mu miejsce jako ich duchowy przywódca.

Posłuchaj, jak Yvonne z Południowej Afryki, nasza pastor służby afrikaans i dyrektor posługi RMI, używa jej teraz, aby przygotować się na swoje PRZYWRÓCENIE.

*YouVersion to miejsce, gdzie inwestujemy i siejemy dziesięcinę partnerów i ofiarę RMI.

Może nie wolisz Biblii z narracją - zwłaszcza jeśli chcesz czytać i słuchać w innym języku, FANTASTYCZNIE, jest kilka języków do wyboru - przeskocz na górę strony i kliknij na link - lub zacznij PS123 w swoim WŁASNYM języku.

KLIKNIJ TUTAJ, abyśmy mogły zebrać się wokół ciebie i pomóc cię wspierać! To właśnie oznacza logo Zachęcających Kobiet - TY jesteś w środku, a dwie inne oblubienice trzymają ręce w górze, abyśmy razem mogły CHWALIĆ za to, czego On dokona używając ciebie! 

,,Ale [twoje IMIĘ] były ociężałe. Wzięli więc kamień i podłożyli pod [nią], i usiadł[a] na nim. A Aaron [oblubienica nr 1] i Chur [oblubienica nr 2] podpierali [jej] ręce, [jedna] z jednej, [druga] z drugiej strony. I [jej] ręce były stale podniesione aż do zachodu słońca” Wyjścia 17:12.