Mój NM „Niebiański Mąż”

TWOIM Mężem jest twój Stwórca

Zostanie Jego Oblubienicą - Jego Kościołem

WiecznaMilosc.com

 

,,PAN bowiem powołał cię jak żonę opuszczoną i przygnębioną na duchu,
jak młodą żonę, gdy była porzucona, mówi twój Bóg.
Bo TWOIM małżonkiem jest twój Stwórca, PAN zastępów – to jego imię,
a twoim Odkupicielem jest Święty Izraela –
będzie nazywany Bogiem całej ziemi”
—Izajasza 54:6,5

 

 

 

Prawie każdy pastor zgodziłby się, że kiedy Jezus wróci po swoją Oblubienicę, swój „Kościół”...

NIE wróci po budynek.

Czy mogę zapytać po co lub po kogo On wróci?

Racja, nie po budynek kościoła - On wróci po CIEBIE!

,,Nie bój się, bo nie zostaniesz zawstydzona, 

nie rumień się, bo nie doznasz hańby, 

gdyż zapomnisz o wstydzie swojej młodości 

i o niesławie swego wdowieństwa już więcej nie wspomnisz.

Bo twoim małżonkiem jest twój Stwórca, PAN zastępów – to jego imię, a twoim Odkupicielem jest Święty Izraela – będzie nazywany Bogiem całej ziemi. PAN bowiem powołał cię jak żonę opuszczoną i przygnębioną na duchu, jak młodą żonę, gdy była porzucona, mówi twój Bóg”. - Izajasza 54:4-6

Chociaż zaczęłyśmy nazywać WP „Wspólnotę Przywrócenia” „kościołem bez murów”, ponieważ był to wirtualny kościół bez murów, zaczęłyśmy rozumieć, że nasi członkowie Wspólnoty Przywrócenia SĄ Jego kościołem - same kobiety są Jego kościołem, Jego oblubienicą. Kobiety, które uznały, że czas zburzyć w swoim życiu mury.

Teraz mamy dowód, nie tylko w naszym własnym życiu - ale oparty na każdym z członków naszej Wspólnoty Przywrócenia, z których każdy żyje tymi prawdami całym sercem.

Zostań Jego oblubienicą, a twój NM wkrótce stanie się wszystkim, czego kiedykolwiek zapragniesz lub będziesz potrzebować!!

Każda z nas została „opuszczona”, „przygnębiona” i „porzucona” przez naszych ziemskich mężów, tak jak ty.

Jednak im więcej uczyłyśmy się, że jesteśmy Jego kościołem, jesteśmy Jego oblubienicą, tym bardziej każda z nas mogła doświadczyć Jego MIŁOŚCI dla siebie.

Mogłyśmy porzucić wszystko - wszystkie nasze ciężary i lęki!

Mając wolne ręce i serca, wzięłyśmy Jego rękę w obie nasze - i On stał się naszym NM „Niebiańskim Mężem”


Puść wszystkich i wszystko -
złap Jego rękę w obie swoje!

,,...Jak i Chrystus umiłował kościół i wydał za niego samego siebie; Aby go uświęcić, oczyściwszy obmyciem wodą przez słowo; By stawić przed sobą kościół chwalebny, niemający skazy ani zmarszczki, ani czegoś podobnego, lecz żeby był święty i nienaganny”. - Efezjan 5:25-27

Oddał się za swoją oblubienicę. To TY jesteś tą, którą On chce uświęcić i oczyścić z całego bólu i wstydu z twojej przeszłości. Wstyd, który ci sprawiono i wstydliwe rzeczy, w które sama wpadłaś. Doświadczenie Jego miłości uczyni cię nową, świętą (co w rzeczywistości oznacza „oddzieloną”) i nienaganną! Jak cudowne to jest?!?!?

„Kościół” stał się tylko kolejną „religią”, a nie kochającą „relacją”, którą On pragnie mieć z każdym z nas.

,,I dlatego PAN będzie czekać, aby okazać wam łaskę, i dlatego będzie wywyższony, aby się zlitować nad wami. PAN bowiem jest Bogiem sądu. Błogosławieni wszyscy, którzy na niego czekają” - Izajasza 30:18

Chrześcijanie przestali do NIEGO lgnąć.

Aby nasza relacja z naszym NM „Niebieskim Mężem” rozwijała się, nie możemy i nie powinnyśmy spotykać się z Nim tylko w niedziele i może w środy. Nie powinnyśmy zrujnować naszego doświadczenia bliskiego poznania Go, dodając jakiekolwiek zasady lub zadania do listy, na przykład czytanie Biblii. Czytając Jego Słowo, musisz zrozumieć, że są to Jego listy miłosne do ciebie. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę, to sprawi, że będziesz Go pragnąć i tęsknić za Nim. „Jak jeleń pragnie wód strumieni, tak moja dusza pragnie ciebie, Boże”. Psalm 42:1.

W końcu miłość

Pragniemy pomóc ci docenić twoją RELACJĘ z Panem, który nie jest tylko twoim Zbawicielem. Chcemy zachęcić cię, abyś naprawdę poczuła się jak oblubienica, Jego Oblubienica i doświadczyła Go jako swojego Męża. Zachęcamy do przeczytania tekstu tej pieśni miłosnej.

,,W końcu”
W końcu
Przyszła moja miłość
skończyły się moje samotne dni
w końcu
i życie jest jak piosenka
moje serce było zawinięte w koniczyny
niebo nade mną jest niebieskie
znalazłam marzenie, do którego mogę mówić
w tę noc, gdy spojrzałam na ciebie
znalazłam emocję, do której przyciskam policzek
marzenie, które mogę nazywać własnym
och, tak, kiedy się uśmiechasz, uśmiechasz się
emocję, której nigdy nie znałam
bo ty jesteś w końcu mój
i jesteśmy tu w niebie
znalazłam marzenie, do którego mogę mówić
marzenie, które mogę nazywać własnym
znalazłam emocję, do której przyciskam policzek
i jesteśmy tu w niebie
emocję, której nigdy nie znałam
och, tak, kiedy się uśmiechasz, uśmiechasz się
bo ty jesteś w końcu mój 

Aby pomóc ci poczuć Jego miłość, zachęcamy do pobrania tego pliku MP3 z piosenką, którą możesz śpiewać swojemu NM „W końcu” i słuchać jej przez cały dzień.

Poświęć chwilę, aby przeczytać niesamowite świadectwa pieśni MIŁOSNYCH do NM

Kiedy MY naprawdę czujemy się Jego Oblubienicą i cieszymy się nieustanną społecznością z Nim przez cały dzień, każdego dnia, nasze twarze będą rozpromienione!

Psalm 34:4-5 - ,,Szukałem PANA, a on mnie wysłuchał i uwolnił od wszystkich mych trwóg.Spojrzeli na niego i rozpromienili się, a ich oblicza nie doznały wstydu”.

Kiedy nasze twarze odbijają Jego miłość, gdy mówimy do innych, nie możemy nie dzielić się Jego miłością, mówiąc innym, co On robi w naszym życiu, co tak naprawdę oznacza „dawanie świadectwa”. A kiedy to zrobimy, z powodu ekscytacji w naszych sercach, nawet nie próbując, będziemy zachęcać inne kobiety, aby również stały się Jego kościołem, Jego oblubienicą.

„Kiedy poznałam Pana jako mojego Męża, Bóg zaczął czynić cuda w moich relacjach w rodzinie - mogę dzielić się z mamą o tym, jak poznajemy Boga, jako naszego Ukochanego, Przyjaciela, Pana, Króla i Męża i jej się to podoba (na początku była temu bardzo przeciwna i myślała, że wariuję, bo w mojej rodzinie nie zna Boga w taki sposób).

„Rok temu, kiedy odpuściłam swój kościół i zaczęłam tłumaczyć książkę PTM i powiedziałam o tym rodzinie, wszyscy potępiali mnie, krytykowali i wyszydzali mnie, nikt nie rozumiał, że On powołał mnie do oddzielenia. Ale teraz, rok później, sytuacja jest taka spokojna. Nikt się nie śmieje, nikt nie wyzywa, nawet tata zawsze mnie pyta, czy mam jakąś pracę, którą muszę skończyć. Cieszę się, że jestem w stanie pomóc i przeszłam przez gorący piec, który był bardzo gorący, ale teraz widzę tylko Jego błogosławieństwa, Jego pokój i radość z przywróconych relacji z całą moją rodziną”.

Aby pomóc ci pokonać tę ogromną przeszkodę, poświęć chwilę na przeczytanie świadectw znalezienia swojego NM ,,Niebiańskiego Męża”.

Bardzo pomocna jest również ta lekcja Niebiański Mąż, aby naprawdę poznać Go takiego, jakim On pragnie być w twoim życiu!

Pamiętaj: „Gdzie bowiem dwaj albo trzej są zgromadzeni w moje imię, tam jestem pośród nich” - Mateusza 18:20. Oznacza to, że jeśli chcesz, aby Pan wszedł do twojego domu, do twojego miejsca pracy i wszędzie indziej, Jego pokój i obecność jest potrzebna, jako Jego oblubienica, On będzie tam z tobą, kiedy już zostaniesz Jego oblubienicą!

Wszędzie, gdzie pójdziemy, ON jest pośród nas - dlatego doświadczamy i w pewnym sensie, mamy „kościół” wszędzie!!!!

Czy nie tak powiedział Jezus w Marka 16:15?

,,I im powiedział: Wyruszcie na cały świat i ogłoście Dobrą Nowinę całemu stworzeniu”.

Czy to nie „Dobra Nowina”, kiedy usłyszałaś i później doświadczyłaś, jak bardzo Pan cię KOCHA?

Chciałybyśmy TERAZ zaprosić CIĘ do PRZYŁĄCZENIA SIĘ do Wspólnoty Przywrócenia.

Nie czekaj...

DOŁĄCZ TERAZ!

Masz jakieś PYTANIA?
Spójrz na P&O, które powinny pomóc 🙂
lub, jeśli wolisz, możesz po prostu zacząć nasz najbardziej
zmieniający życie kurs!
ŻYJ JAK OBLUBIENICA!
Zacznij mieć RADOŚĆ zamiast smutku przez
Znalezienie życia w obfitości