Śpiewaj!!

Rozpocznij dzień, obudź się, z piosenką w swoim ♥

„Moja siła jest znaleziona, gdy czekam na ciebie. Czuwaj nade mną, Boże, bo ty jesteś moją górską fortecą; stawiasz mnie na wyżynach! Ale jeśli chodzi o mnie, twoja siła będzie moją radością. Moje słowa o twej miłości wypełnią powietrze, bo byłeś moją fortecą chwały, twierdzą w dniu mojej udręki. O moja mocy, z radością śpiewam twoją chwałę. O moja twierdzo, śpiewam z radością twoją pieśń! Mój Zbawicielu, z radością śpiewam słowa twojej wiernej miłości do mnie!” Psalms 59:9,16-17 UBG

Jednym sekretem, który pomoże ci cieszyć się podróżą, jest śpiewanie po drodze piosenki. To, co odkryłyśmy, to absolutnie najlepsza piosenka, to wybranie pieśni miłosnej do śpiewania Mu. Śpiewając pieśń “miłosną” zamiast pieśni “uwielbienia”, do której być może byłaś przyzwyczajona - odkryjesz, jak bardzo pomaga ci ona zrozumieć głębszą więź, jaką Pan chce mieć z tobą.

Śpiewanie pomoże ci także radośnie podróżować, gdy zaczniesz rozumieć, że twój Mąż jest właśnie tam - tuż obok ciebie!

Zrozumiesz, że On nie jest daleko, patrzący w dół z nieba, ale zamiast tego jest z tobą!!

Więc ponownie, zamiast śpiewać muzykę uwielbienia, zacznij śpiewać pieśń miłosną, która pomoże ci poczuć Go obok siebie, pogłębiając twoją relację z Nim jeszcze bardziej - pomagając ci się uleczyć, czując, jak On cię prowadzi. A jeśli będziesz jej słuchać w kółko, zauważysz, że śpiewasz ją przez cały dzień, a nawet gdy budzisz się w środku nocy - pozostawiając cię z uśmiechem na twarzy!! „W przyszłość patrzy z uśmiechem.” (Przysłów 31:25 SNP).

Pieśń, którą proponujemy na każdą część twojej podróży, znajduje się poniżej. Jeśli jednak jakaś piosenka jest ci znana i przypomina ci o twoim ZM lub innym mężczyźnie, prosimy, abyś zatrzymała się i poprosiła Pana, aby pokazał ci inną pieśń. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest bycie niewierną swojemu Mężowi, przez wspominanie o innym mężczyźnie, prawda?

Jeśli jakakolwiek, którą sugerujemy, nie jest w rzeczywistości twoim stylem muzycznym lub jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem i wolisz inną pieśń, to wspaniale, gdy pozwolisz Mu pokazać ci “Waszą” piosenkę. Upewnij się, że jest to pieśń miłosna i bądź szczególnie świadoma [uważna] na tekst, słowa, które zasiejesz w swoim umyśle i emocjach. Emocje są kluczem do poczucia, że twoje serce rośnie, kiedy myślisz o Nim. Tak więc, aby piosenka pasowała, możesz zapytać Go, czy inny wykonawca zaśpiewa tę samą pieśń, aby sprawić, że będziesz cieszyć się słuchaniem i śpiewaniem jej jeszcze bardziej!

* Tak więc, aby przygotować swoje serce i naprawdę poczuć, jak blisko ciebie jest twój Niebiański Mąż, zachęcamy do pobrania następujących plików MP3.

Sugerujemy rozpoczęcie poranka z pieśnią w twoim sercu, “Waszą Pieśnią” z Nim. Po prostu upewnij się, że za każdym razem, gdy przychodzisz na lekcję i kiedykolwiek w ciągu dnia, słuchasz swojej pieśni o miłości (tej lub innej, którą On mówi, że jest “Wasza”), aby twoja podróż była tak wspaniała, jak On ma nadzieję, że będzie.

Świadectwa Odkrywania Pieśni MIŁOSNYCH NM ★★★★★

#PieśniMiłosne

Restoration-Journey-1

PIEŚNI do Kursów Podróży Przywrócenia 1-3

Kurs 1: Odnowienie Aby wprowadzić nastrój, chcemy, abyś zatrzymała się, by posłuchać piosenki. Pieśń, którą proponujemy na tę część podróży, to ,,Drogi” („Roads”). Pomoże ci ona zapamiętać, że jest to podróż, do której Pan cię powołał i zrozumiesz, że bez względu na trudności, które napotkasz, ON cię przez nie przeprowadzi, prowadząc cię do domu. Więc obudź się wcześnie, wyrusz wcześnie i pozwól Mu, by cię prowadził.

Zachęcamy do pobrania tego pliku MP3 z pieśnią, którą możesz śpiewać każdego ranka, abyś mogła iść do przodu. Jeśli chcesz, zobacz Tekst.

Kurs 2: Odbudowa Aby wprowadzić nastrój dla tej części twojej PP, chcemy, abyś zatrzymała się, by posłuchać piosenki. Pieśń, którą proponujemy na tę część podróży to ,,Bo Mnie Kochałeś” (,,Because You Loved Me”). Wybrałyśmy tę piosenkę, aby pomóc ci pomyśleć i przypomnieć sobie o wszystkim, co zrobił dla ciebie twój Niebiański Mąż. Śpiewaj Mu to, a obiecujemy, że sprawi, że twoje serce zabije mocniej i napłyną ci łzy do oczu, gdy zdasz sobie sprawę, jak cenny stał się dla ciebie.

Zachęcamy do pobrania tego pliku MP3 z pieśnią, którą możesz śpiewać każdego ranka, abyś mogła iść do przodu. Jeśli chcesz, zobacz Tekst.

Kurs 3: Przywrócenie Mamy nadzieję, że tego doświadczyłaś, śpiewając Pieśń Miłosną naszemu Mężowi, o którym teraz wiesz, że jest tutaj - tuż obok ciebie - już nie widząc Go daleko, patrzącego w dół z nieba - ale właśnie tutaj z tobą!! Znowu mamy dla ciebie pieśń.

Pieśń, którą proponujemy na tę część twojej podróży, to ,,Niezapomniany” („Unforgettable”). Ponownie, jeśli ta piosenka jest znajoma i przypomina ci o twoim ZM lub innym mężczyźnie, prosimy, abyś zatrzymała się i poprosiła Pana, aby pokazał ci inną piosenkę, abyś nigdy nie był niewierna swojemu Mężowi.

Dlaczego ta pieśń? Przeczytaj tekst i wyjaśnienie, Pieśń Wybrana na Kurs 3 

Poświęć teraz chwilę na Przeczytanie Świadectw Pieśni MIŁOSNYCH NM ★★★★★

LoveAtLast-768x512

PIEŚNI dla naszych Kursów ŻYCIA W OBFITOŚCI 1-4

Życie w Obfitości Kurs 1

Dlaczego wybrano „Ktokolwiek” (,,Anyone at all”) do Znalezienia Życia w Obfitości? Rozpocznij od przeczytania tekstu. Może czytaj go śpiewając, pamiętając o Nim, jakbyś śpiewała ją prosto do Niego.

W tym punkcie twojej Podróży Przywrócenia, twoją Pierwszą Miłością jest teraz Pan. Odpuściłaś swojego ZM i poczułaś JEGO miłość z sobą - otaczającą cię, leczącą cię. W tym momencie zdajesz sobie sprawę, że nikt nigdy nie wypełni tego miejsca w twoim sercu. On jest tym Jedynym, o którym marzyłaś, a nie tylko tymczasowym zamiennikiem tego, kogo wolisz. Również w tym momencie, Jego słowa do ciebie są szeptane do twojego serca, a nie tylko Jego spisane Słowo, które można znaleźć w Biblii lub rozważaniach.

Ktokolwiek

 

Zabawne, jak z Tobą czuję się bardziej sobą

Niż z ktokolwiek innym, kogo znałam

Słyszę to w Twoim głosie, widzę to w Twojej twarzy

Stałeś się wspomnieniem, którego nie mogę wymazać

 

Mogłeś być kimkolwiek

Nieznajomym pojawiającym się niespodziewanie

Tak się cieszę, że to Ty

 

Nie było tego w planie, nie mogłam tego zobaczyć

Nagle przyszedł do mnie cud

Bezpieczna w Twoich ramionach, mogę powiedzieć, co jest prawdą

Nic na świecie bym przed Tobą nie ukrywała

 

Mogłeś być kimkolwiek

Starym przyjacielem dzwoniącym niespodziewanie

Tak się cieszę, że to Ty

 

Słowa mogą Cię zranić, jeśli im na to pozwolisz

Ludzie je mówią i zapominają

Słowa mogą obiecać, słowa mogą kłamać

Ale Twoje Słowa sprawiają, że czuję, że potrafię latać

 

Mogłeś być kimkolwiek

Siecią, która łapie mnie, kiedy upadam

Tak się cieszę, że to Ty

 

Mogłeś być kimkolwiek

Starym przyjacielem dzwoniącym niespodziewanie

Tak się cieszę, że to Ty

 

Kimkolwiek

Mogłeś być kimkolwiek

Kimkolwiek

Kimkolwiek

Tak się cieszę, że to Ty

Życie w Obfitości Kurs 2

Dlaczego wybrano „Patrzę Tylko Na Ciebie” (I Only Have Eyes for You) do Życia w Obfitości? Rozpocznij od przeczytania tekstu. Może czytaj go śpiewając, pamiętając o Nim, jakbyś śpiewała ją prosto do Niego.

Patrzę Tylko Na Ciebie

 

Moja miłość musi być rodzajem ślepej miłości

Nie widzę nikogo oprócz Ciebie

Czy gwiazdy są dziś widoczne na niebie?

Nie wiem czy jest pochmurno czy jasno

 

Ponieważ patrzę tylko na Ciebie, kochanie

Księżyc może być wysoko

Lecz niczego nie widzę na niebie

Ponieważ patrzę tylko na Ciebie.

 

Nie wiem, czy jesteśmy w ogrodzie

Czy na zatłoczonej ulicy, Jesteś tutaj, więc i ja tu jestem

Może miliony ludzi przechodzi

Lecz oni wszyscy znikają z widoku

I ja patrzę tylko na Ciebie 

 

Nie wiem, czy jesteśmy w ogrodzie

Czy na zatłoczonej ulicy, Jesteś tutaj, więc i ja tu jestem

Może miliony ludzi przechodzi

Lecz oni wszyscy znikają z widoku

 

I ja patrzę tylko na Ciebie, tak ja patrzę tylko na Ciebie 

Ja patrzę tylko na Ciebie, tylko patrzę na Ciebie

Tylko patrzę na Ciebie, tylko na Ciebie

 

KOMENTARZ

Moja miłość musi być rodzajem ślepej miłości

Nie widzę nikogo oprócz Ciebie

Często podążamy za naszym NM przez wiarę, o której On mówi, że jest niewidzialna

Czy gwiazdy są dziś widoczne na niebie?

Nie wiem, czy jest pochmurno czy jasno

 

Nie widzę nikogo oprócz Ciebie, mój drogi

Upewnij się, że już nie wzywasz Go Jego imieniem, ponieważ tak samo jak w przypadku ZM, kiedy jesteś ZAKOCHANA, zamiast tego zaczynamy mieć bardziej czułe imię dla naszej Niebiańskiej Miłości.

Księżyc może być wysoko

Lecz niczego nie widzę na niebie

Ponieważ patrzę tylko na Ciebie.

Nie wiem, czy jesteśmy w ogrodzie

Czy na zatłoczonej ulicy, Jesteś tutaj, więc i ja tu jestem

Może miliony ludzi przechodzi

Lecz oni wszyscy znikają z widoku

Poczułaś to? Może w poprzednim związku, ale czy czułaś to z Panem? Że nie zdajesz sobie nawet sprawy z nikogo innego wokół ciebie LUB gdzie jesteś, ponieważ skupiasz się całkowicie na Nim i Jego miłości? Jeśli nie, spróbuj to zaśpiewać i wyobraź sobie, że spacerujesz po ogrodzie, a także na najbardziej ruchliwej ulicy w Nowym Jorku, aby naprawdę poczuć, że spacerujesz razem z Nim.

Życie w Obfitości Kurs 3

Dlaczego wybrano „Moment Jak Ten” (A Moment Like This) do Mentalności Ubóstwa? Rozpocznij od przeczytania tekstu. Może czytaj go śpiewając, pamiętając o Nim, jakbyś śpiewała ją prosto do Niego.

Moment Jak Ten

 

Jeśli powiedziałabym ci, że to wszystko było nam przeznaczone,

Uwierzyłbyś mi, zgodziłbyś się ze mną?

To prawie to uczucie, które poznaliśmy już wcześniej (i razem przeszliśmy przez trudności)

Więc powiedz, że nie sądzisz, że zwariowałam

Kiedy twierdzę, że miłość nadeszła tu i teraz

 

Na takim moment jak ten

Niektórzy czekają całe życie

Takiego momentu jak ten

Niektórzy szukają od zawsze

 

Tego jedynego wyjątkowego pocałunku

Och, nie mogę uwierzyć, że mi się to przytrafia

Niektórzy całe życie czekają na taki moment

 

Wszystko się zmienia, ale Piękno pozostaje

Czasami jest tak kruche, że nie potrafię tego wytłumaczyć

Och cóż, może tylko śnię, ale zanim się obudzę,

Nie moglibyśmy sprawić, by ten sen trwał już na zawsze

I wielbię tę miłość, którą dzielimy

 

Na takim moment jak ten

Niektórzy czekają całe życie

Takiego momentu jak ten

Niektórzy szukają od zawsze

 

Tego jedynego wyjątkowego pocałunku

Och, nie mogę uwierzyć, że mi się to przytrafia

Niektórzy całe życie czekają na taki moment

 

Czy mogłaby to być najwspanialsza miłość ze wszystkich

Chcę wiedzieć, że złapiesz mnie gdy będę upadać

Więc pozwól, że Ci powiem, że

Niektórzy czekają całe życie

Takiego momentu jak ten

 

Niektórzy czekają całe życie

Takiego momentu jak ten

Tego jedynego wyjątkowego pocałunku

Och, nie mogę uwierzyć, że mi się to przytrafia

Niektórzy czekają całe życie takiego momentu jak ten

 

Och, takiego momentu jak ten, momentu jak ten

Och, nie mogę uwierzyć, że mi się to przytrafia

Niektórzy czekają całe życie takiego momentu jak ten

Och, jak ten

Bycie “wybraną” do przechodzenia przez trudności, próby, które normalnie wywoływałyby w kimś panikę, to w rzeczywistości ON woła cię, abyś przeszła przez ogień - gdzie On będzie tuż obok ciebie! „Oto widzę czterech mężów rozwiązanych, przechadzających się pośród ognia, i nie odnoszą żadnej szkody, a wygląd czwartej osoby jest podobny do Syna Bożego.” (Daniela 3:25).

Niezależnie od tego, czy twój ogień jest finansowy, czy coś w rodzaju walki z bolesną chorobą, w tej CHWILI rozejrzyj się. Nie skupiaj się na płomieniach, upale, ani na tym, jak daleko upadłaś, ale zamiast tego śpiewaj i pozwól swojemu sercu wybuchnąć podziwem, wiedząc, że On jest tak blisko ciebie - MIŁOŚĆ, której ludzie szukają przez całe życie!!

 

Na taki moment jak ten

Niektórzy czekają całe życie

Takiego momentu jak ten

Niektórzy szukają bez końca

Tego jedynego wyjątkowego pocałunku

Och, nie mogę uwierzyć, że mi się to przytrafia

Niektórzy czekają całe życie takiego momentu jak ten

Życie w Obfitości Kurs 4

Dlaczego wybrano „To wszystko” (That’s All) do Przenoszenie Gór? Zacznij od przeczytania tekstu i zwróć uwagę, jak to On ci śpiewa, wyjaśniając, co może ci dać, jeśli tylko ty Mu dasz, a to jest wielbienie Go na zawsze. Więc czytaj dalej, śpiewając, wyobrażając sobie, że On ci to śpiewa.

Następnie posłuchaj jej po francusku i wyobraź sobie, że Mu śpiewasz \o/

That’s All

Pour te plaire

To wszystko

I give you only love for the whole life,
Je te donne seulement l'amour pour la vie entière,
Daję ci tylko miłość na całe życie,

The promise to find me on your knees,
La promesse de me trouver a tes genoux,
Obietnica znalezienia mnie na twoich kolanach,

As soon as you call me,
Aussi tôt que tu m'appelle,
Jak tylko do mnie zadzwonisz,

Always stay faithful,
Rester toujours fidèle,
Zawsze bądź wierny,

That's all.
C'est tout.
To wszystko.

That's all.
C'est tout.
To wszystko.

I give you all my spring, my summers of sea,
Je te donne tout mes printemps, mes étés de mer,
my autumns when leaves fall everywhere.

mes automnes quand les feuilles tombent partout.
Daję ci wszystkie moje wiosny, moje morskie lata,
Moje jesienie, kiedy liście spadają wszędzie.

If it's not a good deal,
Si c'est pas une bonne affaire,
Jeśli to nie jest dobry interes,

I give you all my winters,
Je te donnes tous mes hivers,
Daję ci wszystkie moje zimy,

That's all,
C'est tout,
To wszystko.

That's all.
C'est tout.
To wszystko.

Of those things that you were told to please you
De ces choses qu'on t'a dit pour te plaire
Z tych rzeczy, które ci powiedziano, że cię zadowolą

These promises advance to seduce
Ces promesses avancent pour séduire
Te obietnice mają na celu uwieść

is there any better than we can do,
il y en a t'il de meilleur que l'on puisse faire,
Czy jest coś lepszego, co możemy zrobić,

a love that nothing can destroy.
un amour que rien ne peut détruire.
Miłość, której nic nie może zniszczyć.

If you want to know what to give me for my trouble
Si tu veux savoir quoi me donner pour ma peine
Jeśli chcesz wiedzieć, co mi dasz za kłopoty

Reassure yourself I do not want anything at all
Rassure-toi je ne veux presque rien du tout
Nie martw się, wcale niczego nie chcę

What always and more,
Que toujours et plus encore,
To zawsze i więcej,

I'm the only one you love,
Je soit la seule que tu adores,
Jestem jedyną, którą kochasz,

That's all,
C'est tout,
To wszystko.

That's all.
C'est tout.
To wszystko.


* solo instrument *
* instrument solo *
* instrument solo *

Of those things that have been said to please you,
De ces choses qu'on t'a dit pour te plaire,
Z tych rzeczy, które ci powiedziano, że cię zadowolą

these promises advance to seduce
ces promesses avancent pour séduire
Te obietnice mają na celu uwieść

is there any better than we can do
il y en t'il de meilleur que l'on puisse faire
czy jest coś lepszego, co możemy zrobić,

a love that nothing can destroy
un amour que rien ne peut détruire
miłość, której nic nie może zniszczyć.

If you want to know what to give me for my trouble,
Si tu veux savoir quoi me donner pour ma peine,
Jeśli chcesz wiedzieć, co mi dasz za kłopoty,

Reassure yourself I do not want anything at all
Rassure-toi je ne veux presque rien du tout
Nie martw się, wcale niczego nie chcę

What always and more,
Que toujours et plus encore,
To zawsze i więcej,

I'm the only one you love,
Je soit la seule que tu adores,
Jestem jedyną, którą kochasz,

That's all,
C'est tout,
To wszystko.

That's all.
C'est tout.
To wszystko.

What always and more,
Que toujours et plus encore,
To zawsze i więcej,


I'm the only one you love,
Je soit la seule que tu adores,
Jestem jedyną, którą kochasz,


That's all,
C'est tout,
To wszystko.

That's all.
C'est tout.
To wszystko.

Czy porzuciłaś swoją pierwszą Miłość? —Objawienie 2:4

Znajdź Go ponownie! Niech świadectwa innych oblubienic pomogą ci pokonać twoje lęki.

Świadectwa Odkrywania Pieśni MIŁOSNYCH NM ★★★★★

#piosenkimiłosne

Objawienie 12:11—

,,Ale oni zwyciężyli go [niegodziwego] przez krew Baranka i przez słowo swego świadectwa i nie umiłowali swojego życia – aż do śmierci.”

Uzyskaj Pomoc w Pokonaniu Twoich Innych Przeszkód i Lęków