Jak być POBŁOGOSŁAWIONĄ i POBŁOGOSŁAWIĆ twoją całą rodzinę!!

Psalm 1 - Jego obietnica:

,,Błogosławiony człowiek, który nie idzie za radą niegodziwych, nie stoi na drodze grzeszników i nie zasiada w gronie szyderców; Lecz ma upodobanie w prawie PANA i nad jego prawem rozmyśla we dnie i w nocy. Będzie on bowiem jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, które wydaje swój owoc w swoim czasie; jego liść nie zwiędnie i wszystko, co robi, powiedzie się”

Przeczytaj Biblię w zaledwie 57 lub 113 dni! Połączenie słuchania lektora, który czyta Biblię poprawnie i czytanie razem z nim jest tak potężne, że po prostu nie da się tego wyjaśnić - po prostu przechodzisz gładko przez Biblię—co staje się dla ciebie prawdziwe.

Od Erin: Witam wszystkich,

Bardzo wcześnie w mojej własnej Podróży Przywrócenia usłyszałam o Bożej obietnicy rozmyślania nad Jego słowem,  we dnie i w nocy, oraz o tym, jak rezultatem będzie, że wszystko, co zrobisz, powiedzie się. Zaczęłam więc godzinami czytać Biblię i uczyć się wersetów oraz zasad. ALE czytanie Biblii przeraziło mnie, głupie, ale prawdziwe. Brzmiało to jak wielki wyczyn, którym wielu się chwaliło i chociaż byłam zapaloną i żarłoczną czytelniczką, nigdy się tego nie podjęłam. Aż...Pan pokazał mi coś niesamowitego!!!

Podczas moich postów, uwielbiałam „delektować się” JEGO Słowem. Rano czytałam przez godzinę, a potem kolejną godzinę wieczorem, zastępując jedzenie JEGO Słowem. Podczas mojego najdłuższego postu: 40 dni (ale zrobiłam tylko 30), dwukrotnie przeczytałam całą Biblię, słuchając Alexandara Scourby'ego, jednocześnie podążając za nim w mojej własnej Biblii!

Mądrość, którą On mi dał, abym służyła przez te wszystkie lata i pisała zmieniające życie książki, wynika JEDYNIE z mądrości, jaką mam dzięki ciągłemu czytaniu i słuchaniu Biblii.

To, co chcę dać każdej z was i waszym rodzinom, to to, co WIEM, że będzie działać, abyście mogli przejść przez Biblię, w przeciwieństwie do wszystkiego, co kiedykolwiek widziałaś lub o czym słyszałaś. Osobiście przeszłam przez Biblię więcej razy, niż potrafię zliczyć. JAK? Słucham, jak Alexander Scourby czyta Biblię, podczas gdy ja czytam własną Biblię.

*Kiedy czytasz i słuchasz w tym samym czasie, nie tylko ułatwia to czytanie Biblii, ale także sprawia, że jest to o wiele potężniejsze i czymś, co polecam ludziom na całym świecie od wielu lat. Mateusza 4:4: „A on odpowiedział: Jest napisane: Nie samym chlebem będzie żył człowiek, ale każdym słowem pochodzącym z ust Boga”.

Jeśli po prostu będziesz czytać i słuchać lektora, w moim przypadku Aleksandra Scourby'ego (który ma piękny głos i którego wyobrażam sobie jako samego Pana, czytającego mi), będziesz świadkiem całkowitej przemiany w tobie i twojej rodzinie, jeśli się przyłączą lub zrobią to sami!!

BIBLIA AUDIO superprodukcja jest dostępna w wielu wersjach:

STARY I NOWY TESTAMENT CD BOX

OLD AND NEW TESTAMENT ON PENDRIVE

STARY I NOWY TESTAMENT PENDRIVE

OLD AND NEW TESTAMENT APP FOR PHONE

STARY I NOWY TESTAMENT APLIKACJA NA TELEFON

It is also available for FREE on the website AUDIO BIBLE superproduction

Jest również dostępna ZA DARMO na stronie internetowej BIBLIA AUDIO superprodukcja

Dla przykładu, w BIBLII AUDIO superprodukcja jest 113 godzin do słuchania i podążania czytając. Tak więc, nawet jeśli poświęcisz tylko 30 minut rano i 30 minut wieczorem, to 113 dni lub około 3 ½ miesiąca - na przeczytanie całej Biblii!! Pomyśl, ilu chrześcijan ma trudności z przeczytaniem jej w ciągu roku!!

Uwielbiam to, jak możesz szybko przechodzić przez Biblię, czytać trudne słowa i słyszeć je poprawnie, aby cię to nie spowalniało - ale pozwoliło ci pojąć pełne znaczenie każdego rozdziału. Trochę historii...

Kiedy jeszcze pracowałam z naszymi pierwszymi wydawcami, wydawnictwo Mt. Zion (znane również jako Chapel Library) w Pensacola na Florydzie, pastor Shelton (który założył służbę i był moim duchowym ojcem). Pewnego dnia podzieliłam się z nim tą metodą podczas mojej wizyty. Miesiąc później wróciłam do niego, stwierdzając, że to zmienia życie! Ten człowiek napisał dziesiątki książek i był uczonym, a ta metoda pozwoliła mu przejść przez Biblię 3 razy w ciągu miesiąca, pojmując rzeczy, o których powiedział, że nigdy wcześniej nie rozumiał. A jednak...

Ta metoda jest tak prosta, że używałam jej, aby szkolić swoje dzieci, kiedy były małe, co pozwoliło nam ŁATWO przejść przez Biblię jako rodzina. Każde z moich najstarszych dzieci miało w ręku swoją Biblię KJV, podczas gdy moja najmłodsza trójka słuchała (układając puzzle na podłodze) przez zaledwie 30 minut dziennie rano i wieczorem. Dzieci spały lepiej, a dziś są dorosłe i WSZYSTKIE żyją dla Pana.

Więc to jest to, co chcę, żeby każda z was kupiła. Jeśli kupisz płyty CD, będziecie mogli z nich korzystać również po powrocie twojego małżonka. LUB kup aplikację teraz, a później płyty CD.

PONIŻEJ jest WIĘCEJ tego, co znalazłam.

BIBLIA AUDIO - STARY I NOWY TESTAMENT to największe słuchowisko radiowe w Europie. Słuchowisko, w którym aktorzy grają poszczególne role, a wszystko zanurzone jest w nowoczesnej ścieżce dźwiękowej. Stworzyliśmy "film bez obrazu" - niech twoja wyobraźnia wyświetli ci twój własny film. PRZENIEŚ SIĘ W TAMTE HISTORIE. Do całego materiału powstało pełne udźwiękowienie, dźwiękowe efekty specjalne, a także oryginalna muzyka. Słuchowisko powstało w oparciu o BIBLIĘ TYSIĄCLECIA.

ZA DARMO i w RÓŻNYCH WERSJACH BIBLIJNYCH

1.Możesz WYBRAĆ wersję, przeszukując wszystkie dostępne wersje BIBLII w zakładce audio

2.Ponadto, na początku możesz zobaczyć, jak długi jest ten ROZDZIAŁ, aby wiedzieć, czy masz czas, żeby go rozpocząć, czy też musisz poczekać na inny czas, który poświęcisz na CZYTANIE Biblii.

Pamiętaj o tym, żeby po ZATRZYMANIU audio zrobić zrzut ekranu GDZIE będziesz chciała zacząć, a następnie PRZEŚLIJ zdjęcie do siebie EMAILEM, aby łatwo było je znaleźć w skrzynce odbiorczej.