Pisanie dziennika jest tym co cię zmienia!
Pisanie dziennika jest tym, co przygotowuje cię na to, że BÓG przywróci twoje małżeństwo.

Nie wierz nam na słowo. Bóg mówi, ,,Ale oni zwyciężyli go [niegodziwego] przez krew Baranka i przez SŁOWO swego ŚWIADECTWA i nie umiłowali swojego życia – aż do śmierci.” Objawienie 12:11

Opowiedz nam, jak doszło do twojego Przywrócenia, Astrid ... po ponad miesiącu nieobecności, kiedy go nie było, a ja siedziałam w domu, czytałam Biblię, studiowałam lekcje, wkładałem serce w moje dzienniki, kiedy zadzwonił do mnie i zapytał czy chciałabym się z nim umówić...miałam tyle spokoju, że nie spodziewałam się, że to się stanie! Powiedziałam, że tak, więc przyszedł po mnie i wyszliśmy. I tam powiedział mi, że chce spróbować jeszcze raz, że teraz może sobie wyobrazić nowe życie ze mną.

~ Astrid Zawsze Myślałam, że Jeśli Kiedykolwiek Będę Chciała Go z Powrotem, On Tam Będzie!”

★★★★★

Na początku zastosowałam w swoim życiu tylko kilka rzeczy. Byłam dość nieregularna w kursach i zasadach, ale potem zdecydowałam się wziąć na siebie odpowiedzialność i starać się być uległa, kiedy czytałam, że lekcje i moje dzienniki powinny być wykonywane KAŻDEGO dnia. Nie ma lepszej terapii. Tak jak byłam zła, codziennie stawałam się nową osobą. Musisz pisać dziennik, musisz! Zaufaj mi, że nic nie może cię zmienić tak, jak te materiały i Słowo Boże.

~ Alexandra Zabrano Mnie Do Szpitala Psychiatrycznego, w Którym Zostałam Przyjęta

To, co wydarzyło się później, było po prostu cudowne, ponieważ po czytaniu i czytaniu książek, pisaniu dziennika do lekcji, przechodzaniu przez nie od pięciu do dziesięciu razy, mój mąż zaczął zauważać moją zmianę, ale próbował ją zignorować.

~ PenelopeOkłamał IK, Żeby Zostać z Nami

Czytanie lekcji i książki przynosi pocieszenie, ale to pisanie dziennika cię zmienia.

~ Elizabeth PRZYWRÓCONA „Pozyskałam Go Bez Słowa, a Moje Zachowanie Go Przyciągnęło

Przeczytaj to samo w wielu, wielu innych naszych

Seriach Słowo Swego Świadectwa

pisanie dziennika jest Kluczem do odblokowania twojego cudu.

Widz

• jeżeli TY nie bierzesz udziału w wyścigu

• jeżeli nie wylewasz SERCA do swoich dzienników

• jeżeli nie przesyłasz JEDNEGO formularza dziennie

nie spodziewaj się wygrania nagrody, wymachując twoim Świadectwem PRZYWRÓCONEGO Małżeństwa

 

ZWYCIĘŻAJ!!

1 Koryntian 9:24

,,Czy nie wiecie, że ci, którzy biegną w wyścigu, wszyscy wprawdzie biegną, lecz tylko jeden zdobywa nagrodę? Tak biegnijcie, abyście ją otrzymali.”

Niestety, prawie 80% kobiet, które wypełniają formularz lekcji, MÓWIĄ, że będą wypełniać formularze, ale tego nie robią. Wystarczy przeczytać ŚPM ,,Świadectwa Przywróconych Małżeństw”, które napływają, gdzie prawie WSZYSTKIE mówią, że dopiero gdy zaczęły pisać w dzienniku, one (i wszyscy inni) widzieli zmiany potrzebne do przywrócenia.

Kaznodziei 5:4-5

,,Gdy złożysz Bogu jakiś ślub, nie zwlekaj z jego wypełnieniem, gdyż w głupcach nie ma on upodobania. Cokolwiek ślubujesz, wypełnij. Lepiej jest nie ślubować, niż ślubować i tego nie wypełnić.”

Kaznodziei 5:4-5 SNP

,,Lepiej nie składać ślubów niż składać — i nie wypełniać. Nie dopuść, aby usta doprowadziły do grzechu twe ciało, i nie tłumacz się przed posłańcem Bożym, że było to przeoczenie.”


ZMIANA Życia

Nawet jeśli powiedziałaś, że nie możesz wypełnić formularzy, ze względu na to, jak zajęte jest twoje życie, powinnaś ponownie rozważyć, SB “szukać Boga” w poszukiwaniu mądrości i poważnie potraktować swoją Podróż Przywrócenia. Co jest jeszcze ważniejsze od ZMIANY twojego życia i wejścia na Wąską Drogę, która prowadzi do życia?

Mateusza 7:13-14 - ,,Wchodźcie przez ciasną bramę. Szeroka bowiem jest brama i przestronna droga, która prowadzi na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Ciasna bowiem jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują.”

A kiedy już otworzysz bramę, biegnij!

,,Skoro i my mamy wokół siebie tak wielką chmurę świadków, zrzućmy z siebie wszelki ciężar i grzech, który nas tak łatwo osacza, w cierpliwości biegnijmy w wyznaczonym nam wyścigu…” Hebrajczyków 12:1.

,,Noc przeminęła, a dzień się przybliżył. Odrzućmy więc uczynki ciemności, a obleczmy się w zbroję światłości.”

Rzymian 13:12.

A jeśli to twoje dzieci sprawiają, że jesteś zbyt zajęta, przeczytaj i rozmyślaj nad tym wersetem.

Powtórzonego Prawa 30:19—

,,Biorę dziś na świadków przeciwko wam niebo i ziemię, że położyłem przed tobą życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierz więc życie, abyś żył, ty i twoje potomstwo.”

Nie oszukuj się myśląc, że możesz po prostu CZYTAĆ lekcje bez UCZESTNICTWA, a następnie wygrać nagrodę - musisz ROBIĆ lekcje - wylewając swoje serce. Te formularze zostały utworzone, aby umożliwić ci PISANIE DZIENNIKA o swojej Podróży Przywrócenia. To coś, co robiła Erin i powiedziała, że to ją zmieniło.


Wylej Swoje Serce

Kiedy będziesz pisać, wylewając swoje serce do Pana, zobaczysz, że mówisz do Niego, a On będzie mówił do ciebie. Ponadto, niektóre kobiety są proszone o udostępnienie tych dzienników innym, na przykład autorka Kelly Todd. Ta książka i TWOJA książka, mogą być pamiętnikiem jak dzielisz się swoją Podróżą Przywrócenia i podobnie jak Kelly, będzie ona tym, co wzmocni zobowiązanie twojego męża wobec ciebie, kiedy wróci, aby przeczytać wszystko, przez co On cię przeprowadził!

,,Jeśli bowiem ktoś jest słuchaczem słowa, a nie wykonawcą, podobny jest do człowieka, który przygląda się w lustrze swemu naturalnemu obliczu. Lecz kto wpatruje się w doskonałe prawo wolności i trwa w nim, nie jest słuchaczem, który zapomina, lecz wykonawcą dzieła, ten będzie błogosławiony w swoim działaniu.” Jakuba 1:23-24

Z pomocą Pana, która zaczyna się WCZEŚNIE każdego dnia, gdy spędzasz czas sam na sam z Nim, zobowiązuj się do tego stwierdzenia:

,,Nie żebym to już osiągnął albo już był doskonały, ale dążę, aby pochwycić to, do czego też zostałem pochwycony przez Chrystusa Jezusa. Bracia, ja o sobie nie myślę, że już pochwyciłem. Lecz jedno czynię: zapominając o tym, co za mną, a zdążając do tego, co przede mną; Biegnę do mety, do NAGRODY powołania Bożego, które jest z góry w Chrystusie Jezusie.” —Filipian 3:12-14

 

Zadania na Uczelni

Jeśli zapisujesz się na jakikolwiek kurs, ukończenie go oznacza oddanie zadań i rozwiązanie quizu lub testu. Nasze kursy nie są inne. Jeśli nie prześlesz swoich zadań, nie możesz tak naprawdę myśleć, że ukończyłaś kurs, prawda?

 

Dołącz do Zwycięstwa!

Nie obserwuj tylko.

Wlej swoje serce do twoich Dzienników

i przesyłaj jeden każdego DNIA!