Świadectwa o dziesięcinie

★★★★★

Oddaj dziesięcinę

 

Zanim zaczniesz panikować, zastanawiając się, DLACZEGO twoja Podróż Przywrócenia i zasady NIE działają dla ciebie - chcemy przypomnieć ci jedną z KLUCZOWYCH OBIETNIC - oddawanie dziesięciny - która odblokuje wąską bramę prowadzącą do życia i zapobiegnie więcej kradzieży przez wroga od ciebie!

,,Wchodźcie przez ciasną bramę. Szeroka bowiem jest brama i przestronna droga, która prowadzi na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Ciasna bowiem jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują” Mateusza 7:13-14

,,Znieście do SPICHLERZA całą dziesięcinę, aby był zapas w Moim domu; w tym chciejcie Mnie doświadczyć – mówi WIEKUISTY Zastępów, gdy nie otworzę wam śluz niebiańskich i nie wyleję na was błogosławieństwa bez miary. WTEDY wystraszę przed wami pożeracza, by wam nie niszczył plonu ziemi, a winnica na polu nie przyniesie wam bezpłodności – mówi WIEKUISTY Zastępów”  Malachiasza 3:10-11 NBG

,,Przynieście całą dziesięcinę [całą dziesiątą część swojego dochodu] do spichlerza, aby żywność była w moim domu, a doświadczcie mnie teraz w tym, mówi PAN zastępów, czy wam nie otworzę okien niebios i nie wyleję na was błogosławieństwa, tak że nie będziecie mieli gdzie go podziać” Malachiasza 3:10

,,Przynieście do spichrza całą dziesięcinę, aby był zapas w moim domu, i w ten sposób wystawcie mnie na próbę! — mówi PAN Zastępów. Przekonajcie się, czy wam nie otworzę okien nieba i czy nie wyleję na was błogosławieństwa nad miarę” Malachiasza 3:10 SNP

Wybór należy do ciebie:

,,Biorę dziś na świadków przeciwko wam niebo i ziemię, że położyłem przed tobą życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierz więc życie, abyś żył, ty i twoje potomstwo” Powtórzonego Prawa 30:19

Zamiast polisy ubezpieczeniowej, Bóg daje nam polisę zapewniającą, która ma nas chronić przed pożeraczem. Pamiętasz go? To wróg, o którym mówi Ewangelia Jana 10:10, nazywany jest złodziejem:

,,Złodziej przychodzi tylko po to, żeby kraść, zabijać i niszczyć. Ja [Jezus] przyszedłem, aby miały życie i aby miały je w obfitości”.

Złodziej wykorzystuje ludzi, takich jak IK, rodzina i przyjaciele, do szeptania kłamstw, a także używa długów i cudzołóstwa, aby osłabić ciebie i kogokolwiek innego, kto jest powiązany lub popełnia cudzołóstwo.

JEDYNĄ ochroną, jaką każda z nas może uzyskać, jest to, o czym przypominamy pod koniec każdego miesiąca:

,,Przynieście całą dziesięcinę do spichlerza, aby [duchowa] żywność była w moim domu, a doświadczcie mnie teraz w tym, mówi PAN zastępów, czy wam nie otworzę okien niebios i nie wyleję na was błogosławieństwa, tak że nie będziecie mieli gdzie go podziać; I zgromię ze względu na was tego, który pożera, a nie popsuje wam plonu ziemi i winorośl nie będzie pozbawiona owocu na polu, mówi PAN zastępów” Malachiasza 3:10-11

Wiele z was jest karmionych przez RMI poprzez nasze codzienne Zachęcenie, inne newslettery, a zwłaszcza nasze lekcje i/lub nasze bezpłatne książki. Jakkolwiek cudowne to jest, jest to również niebezpieczne, jeśli zawiedziesz w przyniesieniu całej swojej dziesięciny do twojego nowego spichlerza, ponieważ otwiera to tylne drzwi dla pożeracza, aby mógł cię niszczyć i kraść od ciebie.

Ilekroć widzimy kobietę, która wydaje się robić wszystko dobrze, ale nadal ma poważne problemy, zawsze patrzymy, CZY przyniosła dziesięcinę do swojego nowego spichlerza. Bez wątpienia natychmiast widzimy, co podejrzewałyśmy - nie dała swojej dziesięciny, czy 10% swojego dochodu, co oznacza, że zostawiła otwarte tylne drzwi, aby zostać okradzioną z tego, co obiecał jej Bóg!

Z tą samą zasadą na odwrót, kiedy widzimy kobiety, które poruszają się tak szybko, że wydaje się to po ludzku niemożliwe - podobnie jak większość kobiet, które przesyłają raporty pochwalne, które zachęcają cię na naszym blogu - te kobiety, kiedy patrzymy, okazuje się, że zawsze płacą dziesięcinę do ich nowego spichlerza i które przesyłają swoje świadectwa przywróconego małżeństwa przedstawione w naszej serii książek Przez słowa swego świadectwa.

** RMI NIE potrzebuje twoich pieniędzy. Nigdy nie prosimy o pieniądze, nigdy. Powód, dla którego cię uczymy i przypominamy jest dla TWOJEJ korzyści, a nie dla nas. Ponieważ On wiernie zapewnia wszystko, czego potrzebujemy, bo jako służba oddajemy dziesięcinę i składamy ofiary innym służbom i misjonarzom!

Nie tylko wierzymy w tę zasadę, ale Bóg wielokrotnie to udowodnił RMI i każdej z nas z osobna - „Lecz mój Bóg zaspokoi wszelką waszą potrzebę według swego bogactwa w chwale, w Chrystusie Jezusie” Filipian 4:19.

Więc ponownie, aby pomóc chronić każdą z was, przez ostatnie kilka dni każdego miesiąca, łączymy się z tą stroną, mając nadzieję, że zachęci cię do przezwyciężenia strachu i oddawania dziesięciny.

Ekscytujące jest to, że On poprowadził nas do rozpoczęcia korzystania z nowego internetowego systemu darowizn, który umożliwia śledzenie swoich darowizn. Zapisz się teraz.

Donor Tools to baza danych darczyńców non-profit, ułatwiająca darowizny online, zarządzanie darczyńcami i działająca na stronie, zaprojektowana dla organizacji non-profit CRM.

Innymi słowy,  Donor Tools pomaga śledzić darowizny i umożliwia aktualizację informacji. Wtedy pod koniec roku możesz ŁATWO otrzymać dokumenty podatkowe.

PROSIMY PAMIĘTAJ: Ze względu na szerzące się oszustwa w naszym dzisiejszym świecie, szukałyśmy Boga o mądrość i poprowadził nas do najłatwiejszego i najlepszego sposobu przekazania darowizny (twojej dziesięciny lub twojej ofiary), przychodząc do i przez bezpieczeństwo tej strony internetowej https://restoreministriesinternational.com/ Dlatego prosimy o przekazywanie dziesięciny tylko na tej stronie, połączonej z jedną z wielu naszych witryn, aby mieć pewność, że dotrze ona do nas, RMI. Aby potwierdzić, że ją otrzymałyśmy, będziesz mieć do nich dostęp, przechodząc do swojego Donor Tools.

Zrób krok wiary i DEKLARUJ tę obietnicę:

,,Dawajcie, a będzie wam dane;
miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i przelewającą się dadzą w wasze zanadrze.
Jaką bowiem miarą mierzycie,
taką będzie wam odmierzone” —Łukasza 6:38

On pragnie zgromić pożeracza dla ciebie—po prostu KLIKNIJ TUTAJ, aby oddać dziesięcinę do swojego spichlerza!!

★★★★★ Świadectwa o dziesięcinie

,,I dlatego PAN będzie czekać, aby okazać wam łaskę, i dlatego będzie wywyższony, aby się zlitować nad wami. PAN bowiem jest Bogiem sądu. Błogosławieni wszyscy, którzy na niego czekają” Izajasza 30:18