✍???? Transkrypcja

~ Tiara w Polsce jest naszą polską tłumaczką, widząc owoce i rozwój, jakie kursy i materiały wniosły do jej własnego życia, zapragnęła podzielić się nimi z innymi kobietami, aby również mogły zbliżyć się do Pana, znajdując nadzieję i kierunek. Materiały nie były dostępne w jej ojczystym języku, więc czuła, że Bóg włożył w jej serce, aby sama zaczęła tłumaczyć. Wierzy, że będzie to wielkim błogosławieństwem dla wielu kobiet i jest podekscytowana, widząc, jak Bóg użyje ich do szerzenia Prawdy, przemiany życia i małżeństw innych.

Obserwuj #Tiara

Jak rozpoczęła się twoja Podróż Przywrócenia? Co przyprowadziło cię do RMIZK? 

Po dwóch latach małżeństwa, zdecydowaliśmy się z mężem na separację i zaczęliśmy rozmawiać o rozwodzie. Kilka miesięcy później wróciłam do Polski, byłam w bardzo złym stanie i w swojej desperacji, kiedy nikt i nic nie było mi w stanie pomóc, zaczęłam szukać Boga i Jego pomocy. W końcu powoli zaczynałam widzieć światło w ciemności i z czasem uwolnił mnie od wielu rzeczy, przemienił moje serce i otworzył oczy na Prawdę. Niedługo po tym, chociaż straciłam już całkowicie nadzieję na przywrócenie małżeństwa, Pan włożył w moje serce to pragnienie. Zaczął prowadzić mnie do świadectw odbudowanych małżeństw, aż w końcu znalazłam książkę RMI, następnie stronę służby i wiedziałam, że Pan mnie tutaj zaprowadził.

Co zrobiło RMI i/lub Zachęcające Kobiety i jakie miało to dla ciebie znaczenie? 

Czułam jakby Pan do mnie przemawiał przez materiały RMI, które dały mi nadzieję i wskazały drogę do rozpoczęcia mojej Podróży Przywrócenia. Nigdzie indziej nie znalazłam tak praktycznych materiałów opartych na Słowie, które zaczęły przemieniać mnie, moje życie, relację z mężem, a przede wszystkim relację z Panem, którego poznałam jako mojego Niebiańskiego Męża. Otrzymałam ogromną zachętę, bez której ciężko lub niemożliwie byłoby trwać na tej drodze. Odkryłam moc świadectw, które codziennie umacniają mnie i pomagają iść dalej. Zaczęłam poznawać biblijną rolę kobiety i zdobywać wiedzę, jak mogę ją wypełniać. Widzę wiele dobrych owoców mojego zaangażowania w tę służbę, Pan używa jej, żeby zmieniać mnie i moje życie. Uwielbiam to, że RMI nie zachęca nas do skupiania się na naszym ziemskim mężu, czy małżeństwie, ale żeby we wszystkim stawiać Pana na pierwszym miejscu. To jest Jego wola i dopiero wtedy wszystko inne zaczyna zajmować właściwe miejsce i się układać.

Jak się zmieniłaś i jak zmieniło się twoje życie od czasu poznania obietnic i zastosowania zasad z RMI? 

Im bardziej zaczęłam zbliżać się do Pana i poznawać Jego Słowo i biblijne zasady, tym bardziej moje serce, pragnienia i charakter zaczęły się zmieniać. To z kolei zaczęło wpływać na moje relacje i każdy obszar mojego życia. Jest to dla mnie niesamowite, jak aplikowanie zasad biblijnych, które często są przeciwne do tego co przychodzi nam naturalnie i mądrości tego świata, otwierają drzwi do błogosławieństw i zmian, które wydawały się niemożliwe. Większość z tego, czego nauczyłam się w RMI, nie słyszałam nigdzie indziej. Trzymanie się obietnic Bożych, które otrzymujemy przez Słowo jest również kluczowe w naszej drodze. Możemy być pewne, że się wypełnią w oparciu o wierność Pana i to, że On nie kłamie, ani się nie zmienia. Trzeba po prostu czekać na Jego wyznaczony czas na spełnienie ich. Dzięki nim, możemy patrzeć z nadzieją w przyszłość, wyczekując z wiarą tego, co nam obiecał.

Dlaczego jesteś zainteresowana byciem minister? 

Widząc dobre owoce stosowania materiałów RMI w moim życiu oraz zachęcona lekcjami i świadectwami na temat siania w życiu innych, miałam coraz większe pragnienie, aby dzielić się tym, czego sama się uczyłam. Wszędzie wokół widziałam ogromną potrzebę poznania Prawdy w życiu kobiet, aby ich życie, małżeństwa i rodziny były przetransformowane i funkcjonowały według doskonałego planu Bożego. Ponieważ materiały nie były dostępne w języku polskim, Pan umacniał w moim sercu pragnienie, aby aplikować na tłumaczkę. Od tego czasu zaczęłam coraz bardziej skupiać się na tym jak mogę pomóc innym, siać nadzieję, zachęcenie i Prawdę w życiu kobiet, a nie myśleć tylko o sobie i mojej sytuacji. Wierzę, że to jest jeden z powodów, dla których Pan dopuścił tego, co wydarzyło się w moim życiu, żebym znalazła swoje powołanie i mogła pocieszać innych pocieszeniem, jakie otrzymałam od Niego. Wiele doświadczeń w moim życiu poukładało się w całość i zaczęłam rozumieć, że byłam przygotowywana na taki czas jak ten, aby móc służyć Panu i innym.

Kto jest PIERWSZY w twoim życiu? Jak to się stało? 

To, że Pan nie był moją pierwszą Miłością, przyczyniło się do rozpadu mojego małżeństwa i życia. Dopiero jak straciłam wszystko, będąc w najgorszym miejscu w moim całym życiu, z którego tylko On był w stanie mnie wyciągnąć, dając o wiele więcej niż się spodziewałam, czy wyobrażałam, że jest możliwe, stał się moim wszystkim. Kiedy trafiłam do RMI, tak naprawdę zaczął być Panem mojego życia, więc staram się Go stawiać na pierwszym miejscu w moim sercu, dniu i innych obszarach, pytając Go o wszystko, szukając Jego prowadzenia i woli, której zaczęłam pragnąć ponad swoją. Doświadczyłam jeszcze bliższej relacji poznając Go jako mojego Niebiańskiego Męża. Zrozumiałam, że zostaliśmy stworzeni do bliskiej społeczności z Nim każdego dnia i tylko wtedy możemy doświadczyć prawdziwą satysfakcję, miłość, pokój i radość, których każdy z nas pragnie. Nikt nigdy nie kochał i nie będzie mnie kochał tak jak On, teraz nie wyobrażam sobie życia bez Niego.

Czy obecnie „szukasz” przywrócenia dla własnego małżeństwa? DLACZEGO lub dlaczego nie?

Szczerze mówiąc, wiele razy przychodziły do mnie myśli, żeby zrezygnować z tej drogi i przywrócenia małżeństwa, ale wiem skąd przychodzą te myśli i mam przekonanie, że to Pan włożył w moje serce pragnienie odbudowy, to On rozpoczął transformację mojej relacji z ziemskim mężem i widziałam już wiele cudów, które ja i inni uważali za niemożliwe do spełnienia. Z tego powodu i przez to, że poznałam lepiej Jego Słowo, obietnice i wolę w tym temacie, to wierzę, że Pan dokończy to co rozpoczął. Wszystko dopełni się w Jego doskonałym czasie i będę mogła podzielić się własnym świadectwem przywróconego małżeństwa na Jego chwałę.

Które materiały pomogły ci najbardziej? Które są twoimi ulubionymi? 

Najbardziej transformujące jest dla mnie przechodzenie przez kursy i książki prowadząc dziennik. Rozmyślanie nad tym co czytam, odpowiadanie na pytania i spisywanie myśli jest tym, co naprawdę przemienia nasz umysł i serce. Czasami Pan też prowadzi mnie, żeby wrócić do niektórych dzienników i mogę sobie przypomnieć najważniejsze myśli i zobaczyć na jakie modlitwy już odpowiedział lub jak się zmieniłam od tego czasu. Książka ,,Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo", kurs 1 i 2 były ogromnym pocieszeniem w kryzysie i pomogły mi poznać biblijne zasady, dzięki którym moja sytuacja się odwróciła. Temat rozwodu został porzucony i zaczęłam się spotykać oraz mieć regularny kontakt z ziemskim mężem. Kurs 3, książka ,,Mądra kobieta" oraz ,,Zajmujące się domem" pomagają mi poznać biblijną rolę kobiety, zasady i wiele praktycznych rad, jak być mądrą kobietą i dobrze zajmować się rodziną i domem, które powierzył nam Pan. Seria książek Życie w obfitości, pomogły mi lepiej poznać Pana, jako mojego Niebiańskiego Męża i nauczyć się zasad, które otwierają drzwi do życia w obfitości błogosławieństw. Plan czytania Księgi Psalmów i Przysłów, blog Zachęcenie oraz książki Przez słowo swego świadectwa razem ze świadectwami w kursach ogromnie pomagają, umacniają wiarę, zachęcają oraz można się z nich wiele nauczyć.

Co chciałabyś powiedzieć kobiecie, która czyta twoje BIO, pomagając ją zachęcić:

Może zacznij od Droga... 

Droga siostro, wierzę, że nie jesteś tu przez przypadek, ale Pan pokierował Cię tutaj w pewnym celu, przede wszystkim dlatego, że pragnie mieć z Tobą bliską relację i dać Ci obfite życie, do jakiego Cię przeznaczył. Mam nadzieję, że otworzysz swoje serce na udostępnione przez RMI materiały i pozwolisz, żeby Pan Cię prowadził, przemieniał i przemawiał przez nie i swoje Słowo. Wierzę, że będziesz zachęcona, zbudowana w wierze i zaczniesz zdobywać mądrość, która pomoże Ci w Twojej przemianie i dotknie wszystkich obszarów Twojego życia. Nie wiem w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz, ale zachęcam do skupiania się na Panu, Twojej pierwszej Miłości i Jego Słowie oraz patrzenia na wszystko przez wiarę. Zobaczysz jak Twoje serce zacznie być uleczone i On pomoże Ci przejść przez Podróż, do której Cię powołał. On użyje wszystko przez co przeszłaś do dobrego. Zaufaj Mu i pamiętaj, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych.

PRZECZYTAJ więcej o #Tiarze w jej ciągłych zachęcających raportach  pochwalnych, aby być świadkiem rozwoju jej podróży!