Pytanie: Chciałabym mieć teraz zPartnerkę,

aby pomogła mi w mojej Podróży Przywrócenia.

Jak mogę aplikować o zPartnerkę?

Sposobem na odkrycie swojej zPartnerki jest

poproszenie Boga!

 

Znalezienie TWOJEJ zPartnerki jest tak proste, jak 1-2-3!

  1. SPYTAJ BOGA. Bóg wie, kogo wybrał. Dowiedz się więcej.
  2. BĄDŹ GOTOWA. Miej swoje NI, dołącz do wspólnoty. Dowiedz się więcej.
  3. RAZEM> POPROŚ BOGA, aby siać zachętę dla innych. Dowiedz się więcej.

 

Jedynym sposobem na odkrycie swojej zPartnerki jest zapytanie BOGA.

,,Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie” Mateusza 7:7

,,A jeśli komuś z was brakuje mądrości, niech prosi Boga, który daje wszystkim obficie i bez wypominania, a będzie mu dana” Jakuba 1:5

To właśnie zrobiła Erin, poprosiła Boga o „jeszcze jedną osobę, która nie myśli, że jestem szalona” i natychmiast (i za każdym razem, gdy pytała), przyniósł twarz jednej kobiety, której nigdy tak naprawdę nie spotkała, ale o której wiedziała. Ta kobieta brała udział w tym samym kursie studium biblijnego (o tym, jak studiować Biblię, linijka po linijce, słowo po słowie). Następnie Erin zapytała, jak znaleźć tę kobietę, ponieważ lekcja się skończyła i Bóg poprowadził ją do zadzwonienia do jej nauczycielki biblijnej, która powiedziała: „Sue chciała, żebym dała ci jej numer”!! Sue poprosiła Boga o to samo, aby znalazła kogoś, kto zachęci ją w jej podróży (trwającej pięć lat)!

Podczas pierwszego spotkania Erin i Sue modliły się, prosząc BOGA (Mateusza 18:19), aby przysłał im inne kobiety, które mogą mieć trudności w małżeństwie! Wkrótce kobiety przychodziły do nich obu, prosząc o pomoc! Następnie przekazywały im listy wersetów, które studiowały w swoich Bibliach - dzieląc się zasadami i obietnicami, które Bóg dał im w ciągu tygodnia, które później stały się książką Mądra kobieta, a później książką Przywróci twoje małżeństwo.

Posłuchaj Erin ☊ dzielącej tym, jak to się stało.

A teraz posłuchaj Yvonne ☊, która miała w zasadzie to samo doświadczenie.

Postępuj zgodnie z tym procesem, aby odkryć własną zPartnerkę, aby RAZEM spotykać się i zachęcać inne kobiety!!

 

„Mój dzisiejszy kurs dotyczył znalezienia zPartnerki. Dziś rano zabrałam córkę do sklepu, a gdy szła jedną alejką, szłam drugą i widziałam, jak rozmawiała z jedną z naszych dawnych przyjaciółek. Jej mąż grał w hokeja z moim mężem. Szybko próbowałam przejść do innego przedziału, żebym nie musiała rozmawiać i udzielać żadnych informacji o tym, co się dzieje w naszym życiu. Ale i tak na nią wpadłam. Podeszłam do niej z tym w mojej głowie, że nie powiem nic o odejściu mojego męża. Powiedziałam jej o dziecku, którego się spodziewamy, a potem powiedziałam wszystko, że mojego męża już nie ma w domu. Od razu pożałowałam tego, co powiedziałam, dopóki nie zobaczyłam łzawych oczu i nie powiedziała mi o swoim rozwodzie, który miał być ostateczny za kilka tygodni. To była para, o której nigdy nie myślałam, że ma problemy, ale właśnie wtedy wiedziałam, że Bóg mnie do niej doprowadził. Zapytałam ją, czy chce, aby jej małżeństwo się skończyło i oczywiście powiedziała, że ​​nie. Bóg sprowadził mi moją partnerkę w modlitwie, kiedy wysłałam jej link do książki i do kursów i ona powiedziała mi, że modliła się, aby ktoś modlił się z nią. Dopiero wczoraj wieczorem modliłam się, aby Bóg przysłał mi kogoś, bo wiedziałam, że mój dzisiejszy kurs dotyczy mojej ePartnerki. Jak niesamowity jest nasz Bóg i to jest doskonały przykład tego, jak Jego wyczucie czasu jest zawsze absolutnie doskonałe!”.

 

Były to pierwsze zPartnerki i przywrócenie nastąpiło dla nich obu - ponieważ Erin i Sue dzieliły się wersetami biblijnymi, obietnicami i odpowiedziami na każdą sytuację, przez którą przechodziły. Następnie spotykały się co tydzień, aby dzielić się swoimi pochwałami i ekscytacją!

Sue była w separacji z mężem przez ponad 5 lat i nie miała żadnego kontaktu, Erin miała kontakt z jej Zm, ale za każdym razem stawała przed jedną próbą, za drugą. Sue miała 3 nastoletnie dziewczynki, a Erin 4 małych dzieci. Niemniej jednak, ponieważ Erin i Sue szukały Boga i prosiły Go o odpowiedzi, a później każda z nich dzieliła się tym, czego nauczyły się z Biblii w tym tygodniu, nie tylko małżeństwo Sue zostało przywrócone - ale małżeństwo Erin zostało przywrócone, zaledwie kilka miesięcy po przywróceniu Sue.

Po przywróceniu małżeństwa Sue, Erin znów nie miała podobnie myślącej zPartnerki, więc ponownie poprosiła Boga, a On przypomniał jej o kobietach, które poznała. Wiele z nich powiedziało jej, że są w separacji lub rozwiodły się z mężami, ale liczyły na przywrócenie. Te kobiety zaczęły się spotykać raz w tygodniu, tak jak ona i Sue.

Patrząc wstecz, kobiety, które w końcu miały przywrócone małżeństwo, były tymi, które zaczęły docierać do innych kobiet i pomagać im. Teraz o wiele łatwiej jest dać kobietom te same wersety biblijne, dzieląc się rozdziałem 1 książki PTM i linkiem do WiecznaMilosc.com

💘 Po moim odejściu skontaktowało się ze mną kilka kobiet z kościoła i mogłam z każdą z nich podzielić się prawdą. Jedna kobieta zapytała, czy mogłybyśmy się spotkać, żeby usłyszała więcej i tak zaczęła się moja nowa grupa kobiet.

~ Violeta „Zdjęłam obrączkę; to najbardziej mu przeszkadzało

💘 Po tym, jak osiem razy przeczytałam książkę PTM, na długo przed przywróceniem mojego małżeństwa, znajoma, którą spotkałam w pokoju modlitwy, wysłała do mnie email swojej siostry, ponieważ również przechodziła separację. Wiedziałam, że Pan prosi mnie, abym udzieliła jej zachęty. Poprosiłam o jej adres i wysłałam jej książkę.

Wkrótce potem zaczęłyśmy spotykać się online. Po kilku tygodniach wzajemnego zachęcania się Jego obietnicami i pochwałami, każda z nas zaczęła spotykać się z innymi kobietami, które zaprosiłyśmy, by do nas dołączyły - podobnie jak wasza służba zachęca nas do znalezienia zPartnerki, a także do rozpoczęcia naszej wspólnoty jako budowniczka mostu.

Jedynym źródłem, jakie miałam, była książka Przywróci, ale kiedy oddałam swoją, dowiedziałam się o książce  ZŻO, która przekształciła się we wspólnotę Życie w obfitości.

~ Nicki ,,Nadstaw drugi policzek"

💘 Jedną z części mojej PP, która pomogła mnie najbardziej zachęcić, było to, kiedy zaczęłam zachęcać inne kobiety. Spotkanie z kilkoma przy kawie, aby podzielić się obietnicami i pochwałami, a także spotykanie się z kilkoma przez Skype po tym, jak chciałam i czułam, że tak bardzo potrzebuję zPartnerki po przeczytaniu: „Znalezienie twojej zPartnerki”, aby rozpocząć swoją służbę na kursie 3, po tym, jak odłożyłam to, kiedy czytałam o tym w dniu 27 Twoja zPartnerka.

~ Joy „To ja

Kiedy prosisz Boga i znajdziesz swoją zPartnerkę, bądź zachęcającą kobietą i prześlij 🙌 raport pochwalny.

Nie poprzestawaj na tym, zachowaj rozpęd, dowiedz się, co to znaczy być budowniczką mostu.

Zostań minister 

Zostań ewangelistką 

Zostań modlitewną wojowniczką

Spełnij swoje marzenia!

 

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji

😎 Dowiedz się, jak założyć WŁASNĄ wspólnotę Mądra kobieta.
🤗 Zacznij od zostania budowniczką mostu, zaczynając od NI ,,nowego imienia”
🤔 Poczuj się przygotowana, rejestrując się w RMIOU.

Dowiedz się więcej o spotkaniu naszej wspólnoty NA ŻYWO przez Zoom!!

Wypełnij również dziennik do tych lekcji: