Moja teraźniejszość, moja przyszłość, moje wszystko

♕ Dzisiejsza obietnica: ,,Moje myśli bowiem nie są waszymi myślami ani wasze drogi nie są moimi drogami, mówi PAN; Ale jak niebiosa są wyższe niż ziemia, tak moje drogi przewyższają wasze drogi, a moje myśli – wasze myśli” Ks. Izajasza 55:8-9

Moje życie było całkowicie zapanowane. Znałam każdy krok, który zamierzam zrobić. Gdybyś mnie spytała, gdzie widzisz siebie za 10 lat, miałam gotową mapę 🙂

Wtedy mój Niebiański Mąż wkroczył i pokazał mi, że życie, które sobie zaplanowałam, jest niczym w porównaniu z tym, co On ma dla mnie. Życie w obfitości. A odkąd znalazłam to życie, nigdy nie oglądałam się za siebie. A najlepsze jest to, że ten, który planuje dla mnie to życie, nie ma ograniczeń, które ma mój umysł 🙂

,,Moje myśli bowiem nie są waszymi myślami ani wasze drogi nie są moimi drogami, mówi PAN; Ale jak niebiosa są wyższe niż ziemia, tak moje drogi przewyższają wasze drogi, a moje myśli – wasze myśli” Ks. Izajasza 55:8-9

Miałam wspaniały przywilej spotkania się z Atarą w Durbanie w Południowej Afryce. Wiedziałam, że uczyni nasz czas wyjątkowym, ale nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo, dopóki jej nie spotkałam. Od razu poczułam się tak, jakbym znała ją całe życie i po prostu nie widziałyśmy się od jakiegoś czasu. Posiadanie takiej społeczności z kimś, kto tak bardzo kocha Pana, było wystarczającym błogosławieństwem. Nie potrzebowałam niczego więcej.

Ale jeśli znasz naszego Niebiańskiego Męża, będziesz również wiedziała, że On po prostu kocha nas błogosławić i nigdy nie przestaje, tak właśnie nas kocha. W piątek piłyśmy kawę, patrzyłyśmy na port i po prostu cieszyłyśmy się Jego obecnością i wychwalaniem Go za to, co zrobił w naszym życiu.

„I będą ufać tobie ci, którzy znają twoje imię, bo nie opuszczasz, PANIE, tych, którzy cię szukają. Śpiewajcie PANU, który mieszka na Syjonie, opowiadajcie wśród narodów o jego dziełach” Psalm 9:10-11.

W sobotę udało nam się spotkać z jedną z pań, z którą miałyśmy społeczność i jej synami. Osobiste spotkanie z Atarą to kolejne błogosławieństwo i wspomnienie, które będę ceniła. Spędziłyśmy razem cudowne popołudnie. Sposób, w jaki Pan to wszystko połączył, pokazując jej, że możesz żyć życiem w obfitości bez względu na to, czy twoje małżeństwo zostało przywrócone, jak małżeństwo Atary, czy jeszcze nie, jak moje.

Nigdy nie ośmielę się wiedzieć, jaki jest Jego szczegółowy plan dla mojego życia, ale wiem, że częścią Jego planu jest, aby moje życie było świadectwem, że możesz żyć życiem w obfitości nawet po rozwodzie. Pewnego dnia przyjaciółka zapytała mnie, jak długo jestem rozwiedziona i naprawdę musiałam się zatrzymać i pomyśleć. Czy wiesz, dlaczego tak jest? To dlatego, że jestem zajęta życiem z moim Niebiańskim Mężem. Nie ma potrzeby patrzeć wstecz, ponieważ On jest tutaj, jest moją teraźniejszością, moją przyszłością, moim wszystkim. I pewnego dnia moje małżeństwo zostanie przywrócone, ale dla mnie nie ma znaczenia, jak długo to zajmie, ponieważ na razie cieszę się każdą sekundą każdego dnia, po prostu będąc Jego oblubienicą.

Jeśli kiedykolwiek miałabym wybierać między życiem małżeńskim, a byciem Jego oblubienicą, to za każdym razem będzie to On :):):) Nigdy nie byłam tak wypróbowana przez te ostatnie kilka lat, ale też nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa. Nigdy nie byłam tak zadowolona i nigdy nie czułam się tak pobłogosławiona jak teraz z Miłością mojego życia!

~ Yvonne w Południowej Afryce
Pastor służby Afrikaans i dyrektor posługi RMI
Obserwuj #Yvonne
Jestem partnerką płacącą dziesięcinę. Dowiedz się więcej.